Lewandowski może się ZARUMIENIĆ! Co za słowa wielkiego napastnika, jak on mu KADZI

2021-02-23 18:48 md
Robert Lewandowski
Autor: East News Robert Lewandowski

Poprzedni rok zdecydowanie należał do Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik zgarniał kolejne trofea, a wszystko podsumował odebraniem nagrody dla Piłkarza Roku FIFA. Nic więc dziwnego, że inspiruje nie tylko fanów futbolu na całym świecie, ale także i innych znakomitych zawodników. O wyjątkowe słowa pod jego adresem pokusił się snajper Interu Mediolan, Romelu Lukaku.

Po wielu latach spędzonych w czołówce, w ostatnich miesiącach Lewandowski sięgnął prawdziwego szczytu. Drużynowo wygrał między innymi Ligę Mistrzów, dorzucając do tego koronę króla strzelców tych rozgrywek. A to nie wszystko - zgarnął przecież wszystko co było do zgarnięcia także na krajowym, niemieckim podwórku, a ostatnio zwyciężył w Katarze w Klubowych Mistrzostwach Świata. Nie może zatem dziwić, że Polak stanowi prawdziwą inspirację.

Iga Świątek zrobiła tatuaż?!

Jak się okazuje, także dla innych znakomitych piłkarzy. Drugi najlepszy strzelec obecnego sezonu Serie A i gwiazdor Interu Mediolan, Romelu Lukaku, przyznał na Twitterze, że Lewandowski to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. "Kocham jego etykę pracy i grę! Prawdziwy profesjonalista" - stwierdził Belg za pomocą mediów społecznościowych.

Lukaku o Lewandowskim
Autor: Twitter Lukaku o Lewandowskim

Robert Lewandowski we wtorkowy wieczór będzie mógł udowodnić swą klasę akurat na włoskiej ziemi, tam, gdzie na co dzień występuje Lukaku. Zmierzy się bowiem w 1/8 finału na wyjeździe z rzymskim Lazio.

Aleksander Doba nie żyje
Najnowsze