Arka - ŁKS TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Arka - ŁKS STREAM ONLINE LIVE Arka - ŁKS w TV Na jakim programie 11.07.2020

2020-07-11 1:12 MaSz
Arka Gdynia
Autor: Cyfra Sport Arka Gdynia

Arka Gdynia - ŁKS Łódź TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Arka - ŁKS STREAM ONLINE LIVE Arka - ŁKS w TV Na jakim programie Arka - ŁKS LIVE STREAM w INTERNECIE. To będzie starcie dwóch spadkowiczów. ŁKS to najsłabszy zespół Ekstraklasy, który jako pierwszy został zdegradowany. Beniaminkowi nie pomogła zmiana szkoleniowca. Trener Wojciech Stawowy nie zdołał bowiem odmienić gry łodzian. Arka spadła w poprzedniej kolejce. Zremisowała 1:1 na wyjeździe z Koroną Kielce. Do pierwszej ligi zepchnęła gdynian Wisła Płock, która w poprzedniej serii wygrała 1:0 z Górnikiem Zabrze. Gdzie oglądać Arka - ŁKS w TV NA ŻYWO Na którym kanale Arka - ŁKS STREAM LIVE ONLINE.

Arka - ŁKS Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Arka - ŁKS LIVE STREAM w INTERNECIE. W trakcie rozgrywek Arka również zmieniła szkoleniowca. Został nim Ireneusz Mamrot. - Podchodziłem do kwestii utrzymania pozytywnie - powiedział trener Arki, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona klubu. - Robiliśmy cały czas wszystko, aby ten cel zrealizować. Nie jest to przyjemna rzecz. Dla mnie jako dla trenera to pierwszy raz, gdy jestem w takiej sytuacji. Teraz już musimy myśleć i pracować nie tylko nad tym jak dokończyć ten sezon, ale jak najlepiej przygotować się do nowego. (...) Odkąd jestem w klubie uważam, że organizacja gry uległa poprawie. Pewien fundament został stworzony i chciałbym, żeby udało się utrzymać pewnych zawodników. Do naszej filozofii na pewno będziemy poszukiwać graczy dynamicznych. (...) Jest kilku zawodników, którzy po tym sezonie odejdą z Arki i ich nie będę brał już pod uwagę w ostatnich meczach. Są też zawodnicy, którym kończą się kontrakty i chcielibyśmy, aby zostali - zapewnił trener Ireneusz Mamrot. 10 lipca Arka poinformowała, że z klubem żegna się Santi Samanes. Hiszpański pomocnik zagrał w trzech meczach. Jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Arka - ŁKS TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Arka - ŁKS STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? ŁKS zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Najgorsze jest to, że łodzianie notują serię dziewięciu meczów bez zwycięstwa, w tym przegrali osiem razy. Po raz ostatni z triumfu cieszyli na początku marca, gdy pokonali u siebie Zagłębie Lubin 3:2. Później tylko udało im się zremisować z Rakowem Częstochowa 1:1. Czy teraz przełamią koszmarną passę? - Chcemy ten nieudany sezon zakończyć honorowo i rozegrać w końcu dobry mecz i wygrać go - powiedział trener Wojciech Stawowy w rozmowie z klubowym portalem. - Wydawało się, że jest już blisko z Wisłą Kraków, ale stało się inaczej. Mamy teraz kolejne spotkanie przed sobą w Gdyni. Trzeba zrobić wszystko, aby zagrać w końcu dobry mecz i przywieźć punkty. To jest nasze główne zadanie. Mecz będzie miał aspekt psychologiczny. W przyszłym sezonie będziemy walczyli z Arką oto, aby wrócić do Ekstraklasy. Wiadomo, że w obu klubach będą zmiany kadrowe - stwierdził szkoleniowiec łodzian. Mecz Arka - ŁKS w 35. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Arka - ŁKS GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Arka - ŁKS

Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź w 35. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 11 lipca. Początek spotkania Arka Gdynia - ŁKS Łódź o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź Łódź na antenach Canal+ Sport, nSport+, Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze