Drogi Użytkowniku,

My, nasi Zaufani Partnerzy oraz inne podmioty z Grupy ZPR Media uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie "Akceptuję". Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając w przycisk "Zmień ustawienia zgód" znajdujący się na dole strony.

Aby móc w pełni komfortowo i świadomie korzystać z naszych witryn, prosimy zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies. Dodatkowo informujemy że celami przetwarzania danych są: przechowywanie informacji, przechowywanie i dostęp do informacji, personalizacja, wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam, wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści, pomiary.

Bochniewicz w Holandii? SE zna szczegóły oferty dla piłkarza Górnika Zabrze

2020-08-28 10:33 Piotr Koźmiński
Autor: Łukasz Sobala/PressFocus Paweł Bochniewicz

O tym, że Paweł Bochniewicz (24 l.) może zamienić Górnika Zabrze na zagraniczny klub mówi się od dawna. Teraz sprawa nabiera jednak przyspieszenia. Z naszych informacji wynika, że jest już konkretna oferta za tego utalentowanego zawodnika.

Kontrakt Bochniewicza z Górnikiem wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. To sprawia, że zawodnik już zimą może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą, obowiązujący od lata. W takiej sytuacji zabrzanie nie zarobiliby ani grosza. Niewykluczone jednak, że sprawy potoczą się inaczej. To znaczy, nabiorą przyspieszenia, a Górnik zarobi całkiem dobre, jak na sytuację kontraktową piłkarza, pieniądze.O tym, że jeden z holenderskich klubów interesuje się Pawłem, napisał kilkanaście dni temu Mateusz Miga z TVP Sport. Teraz dotarły do nas konkretne sumy.Damian Kądzior blisko transferu do La Liga

Autor: East News Paweł Bochniewicz (C) w barwach Udinese Calcio

Nazwa holenderskiego klubu, który jest gotowy wykupić Bochniewicza z Zabrza jest trzymana w tajemnicy, ale Super Expressowi udało się ustalić co oferują Holendrzy. Jak się dowiedzieliśmy, propozycja to 1,2 miliona euro plus 10 procent od kolejnego transferu. Brzmi to, jak nam się wydaje, kusząco, zwłaszcza z powodów, o których wspominaliśmy wyżej, czyli wygasającego wkrótce kontraktu.Przypomnijmy: Paweł Bochniewicz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na wrześniowe mecze Ligi Narodów z Holandią i Bośnią i Hercegowiną.Messi dołączy do Lewandowskiego? Jasna deklaracja szefa Bawarczyków

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Przejdź do pełnej wersji strony
Najnowsze