Górnik Zabrze - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Górnik - Arka LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Górnik - Arka w TV na jakim programie

2020-02-14 7:11 MaSz
Igor Angulo, Górnik Zabrze
Autor: Cyfra Sport Igor Angulo

Górnik Zabrze - Arka Gdynia TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Górnik - Arka LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Górnik - Arka w INTERNECIE. W pierwszej kolejce Górnik zremisował bezbramkowo z Koroną w Kielcach. Z kolei Arka przegrała u siebie 0:1 z Cracovią. W tej sytuacji starcie w Zabrzu będzie dla obu drużyn bardzo istotne w walce o utrzymanie w Ekstraklasie. Mecz Górnik - Arka LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Górnik - Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Górnik Zabrze - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Trener Górnika Marcin Brosz ma nadzieję, że przed własną publicznością jego piłkarze sięgną po wygraną. Liczy na duet Hiszpanów. Igor Angulo zdobył w tym sezonie dziewięć bramek, a jego rodak Jesus Jimenez ma o jedno trafienie mniej. Czy któryś z nich pokona bramkarza Arki Pavelsa Steinborsa, który został wybrany "Piłkarzem 2019 roku" na Łotwie?
Do zdrowia wrócił Słowak Roman Prochazka, który wzmocnił zabrzan w zimowym oknie transferowym. - Roman Prochazka uczestniczył już w treningu na pełnych obciążeniach, więc mamy nadzieję, że do spotkania z Arką nic się nie wydarzy i pokaże się przed naszą publicznością - mówił Brosz na konferencji prasowej. - Za kartki będzie pauzował Szymon Matuszek. Przed własną publicznością chcemy zrobić wszystko, aby w tym meczu bezpośrednim z zespołem z Gdyni nie tylko stwarzać sytuacje, ale wykorzystywać je, a z tyłu zagrać na zero. To jest nasz cel, do którego się przygotowujemy. Tak to wygląda. Wiemy, że czeka nas trudne zadanie, ale zrobimy wszystko, aby temu sprostać - stwierdził opiekun zabrzan.

Górnik Zabrze - Arka Gdynia Lubin STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Górnik - Arka w TV NA ŻYWO

Piłkarze Arki są w trudnej sytuacji. Spotkanie z Górnikiem to dla nich walka o "sześć punktów". - Stadion w Zabrzu to wymagający teren - twierdzi trener Aleksandar Rogić, cytowany przez klubową stronę. - Jednak wszystkie mecze w polskiej ekstraklasie są niezwykle trudne. Mamy szacunek do każdego przeciwnika, ale podstawą jest wiara we własne możliwości i umiejętności. Nasz najbliższy rywal ma w swoim składzie kilka indywidualności, jak chociażby Igor Angulo czy Jesus Jimenez, którzy mogą przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. Mamy plan na to spotkanie. Szansę na wygraną oceniam po 50 procent dla obu drużyn - prognozuje serbski szkoleniowiec gdynian. \
Mecz Górnik Zabrze - Arka Gdynia odbędzie się 14 lutego. TRANSMISJA z meczu Górnik - Arka w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18.

Najnowsze