Jagiellonia Białystok wciąż drży o ligowy byt, nie może złapać rytmu. Pogrąży ją Legia Warszawa?

2022-05-13 17:50
Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfra Sport Jagiellonia Białystok

Piłkarze Legii zapewnili sobie już utrzymanie w lidze. Tego samego nie można powiedzieć o rywalach stołecznego zespołu - Jagiellonii, która wciąż musi drżeć o ligowy byt. Jak wypadną podopieczni trenera Piotra Nowaka w starciu z warszawskim klubem? - Liczę na to, że będę przyjemnie zaskoczony postawą drużyny - wyznał za to Aleksandar Vuković, opiekun stołecznego klubu.

13 maja przed renerem Aleksandarem Vukoviciem i jego podopiecznymi wyjazdowe starcie z Jagiellonią Białystok. Legia jest już pewna utrzymania. Czy na Podlasiu nie zabraknie jej motywacji? - Nie mam odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądała nasza gra i mobilizacja w dwóch ostatnich meczach - zaznaczył opiekun Legii, cytowany przez klubowe media. - Zostawiam to piłkarzom, aby dali sygnał na boisku. Jagiellonia będzie zmobilizowana. Jednak uważam, że punktem zdobytym w Krakowie utrzymała się w lidze. Drużyna jest na pewno z tych, które zawodzą i nie mogą znaleźć rytmu. Jestem pewien, że z ich strony mobilizacja będzie bardzo dużo, bo do matematycznego utrzymania potrzebują jeszcze punktów. Liczę na naszą reakcję i na to, że będę przyjemnie zaskoczony postawą drużyny. Wystawimy najmocniejszy możliwy skład. Na tą chwilę wiem, że nie będziemy mogli skorzystać ze wszystkich graczy z meczu z Górnikiem Zabrze. Patryk Sokołowski nie będzie mógł zagrać - zdradził.

To największa perełka na Podlasiu. Na parkiecie wyczynia cuda, tymi słowami wujek przekonał go do futbolu

Sonda
Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa - kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze