Jagiellonia - Lech TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Jagiellonia - Lech w TV Na jakim programie 17.10.2020

2020-10-17 17:22 PFK
Jesus Imaz, Jagiellonia Białystok
Autor: CyfraSport Jesus Imaz, Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Jagiellonia - Lech w TV Na jakim programie mecz Jagiellonia - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Lecha w znakomitym stylu awansowali do fazy grupowej Ligi Europy. Teraz pora, aby wysoką dyspozycję wicemistrzowie Polski potwierdzili także w Ekstraklasie. W 7. kolejce "Kolejorz" zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Po pięciu meczach oba kluby mają w dorobku po osiem punktów. Lech jest szósty w tabeli, a tuż za nim Jagiellonia. Kto będzie górą w starciu w Białymstoku? Gdzie obejrzeć Jagiellonia - Lech TV NA ŻYWO Na którym kanale Jagiellonia - Lech LIVE STREAM ONLINE.

Jagiellonia - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Jagiellonia - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO. W tym sezonie nowym trener Jagiellonii został Bogdan Zając, który był asystentem Adama Nawałki w reprezentacji Polski. - Poznaniacy rozgrywali w ostatnim czasie dużą liczbę spotkań, musieli jakoś rozłożyć siły - powiedział trener Zając w rozmowie z oficjalną stroną Jagiellonii. - Przed nami z kolei mecz po dłuższej przerwie, która była spowodowana przerwą na starcia reprezentacji oraz przełożonym ligowym meczem z Pogonią Szczecin. Musimy wyjść na boisko mocno zdeterminowani i pokazać walory, które pokazywaliśmy w poprzednich spotkaniach - przyznał i dodał: - Jeżeli chodzi o Ivana Runje, to tę przerwę wykorzystaliśmy w pełni na powrót Chorwata do optymalnej dyspozycji. Rozegrał dwa spotkania w drużynie rezerw, gdzie stopniowaliśmy mu czas gry, do tego praca indywidualna. Ivan jest gotowy do najbliższego spotkania. Jeżeli chodzi o Andreja Kadleca, to tutaj mamy przykrą wiadomości. Z pewnością jest on wykluczony z gry na najbliższe spotkania. Zobaczymy, jak będzie przechodził rehabilitację, jak będzie wyglądał podczas przerwy w występach - powiedział szkoleniowiec na oficjalnym serwisie klubu. Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia - Lech czytaj poniżej.

Jagiellonia - Lech TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań w 7. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 17 października. Początek spotkania Jagiellonia Białystok - Lech Poznań o godzinie 20. Transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań pokaże Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD. Stream online z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze