Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Autor: Cyfrasport Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jagiellonia - Podbeskidzie: Gospodarze musieli gonić wynik [WYNIK]

2020-09-11 19:58

Jagiellonia Białystok i Podbeskidzie Bielsko-Biała podzieliły się punktami w 3. kolejce PKO Ekstraklasy. Gospodarze byli w opałach, ponieważ po pierwszej połowie przegrywali 0:2. Tuż po przewie wzięli się za odrabianie strat i doprowadzili do remisu. Trener "Jagi" Bogdan Zając prognozował, że będzie to bardzo trudne spotkanie dla jego podopiecznych i faktycznie tak było.

Piłkarze Jagiellonii Białystok, którzy w poprzedniej serii spotkań pokonali na wyjeździe Legię Warszawa, byli faworytem piątkowego meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Tymczasem po pierwszej połowie przegrywali 0:2, co było nie lada niespodzianką. Na listę strzelców wpisali się Kamil Biliński i Michał Rzuchowski. W tym momencie słowa trenera "Jagi" Bogdana Zająca, które wypowiedział przed pierwszym gwizdkiem sędziego, zabrzmiały proroczo... - Podczas analizy meczu z Legią powiedziałem zawodnikom, że starcie z "Góralami" będzie jeszcze trudniejsze. Beniaminek gra żywiołowo i agresywnie. Oni ni lubią się bronić, chcą atakować - mówił.

Zając potrafił jednak zmotywować swoich podopiecznych do lepszej gry, bo na początku drugiej połowy zdołali doprowadzić do remisu. Na przestrzeni stu dwudziestu sekund gole strzelili Jakov Puljić i Jesus Imaz. Więcej bramek nie padło, dzięki czemu Jagiellonia Białystok nadal jest niepokonana w tym sezonie PKO Ekstraklasy.