Jagiellonia - Warta TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Jagiellonia - Warta STREAM ONLINE LIVE Jagiellonia - Warta w TV Na jakim programie 5.12.2020

2020-12-05 13:49 PFK
Jakov Puljić, Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfrasport Jakov Puljić, Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Jagiellonia - Warta STREAM ONLINE LIVE Jagiellonia - Warta w TV Na jakim programie Jagiellonia - Warta LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce Jagiellonia nie dała rady Stali przegrywając 1:3. Ozdobą spotkania była bramka zdobyta przez Przemysława Mystkowskiego. To dla ekipy z Podlasia już czwarta z rzędu porażka na wyjeździe. Warta dzielnie odpierała ataki Rakowa do 90. minuty. Jeden błąd w obronie, rzut karny i to lider Ekstraklasy wygrał 1:0. Gdzie oglądać Jagiellonia - Warta w TV NA ŻYWO Na którym kanale Jagiellonia - Warta STREAM LIVE ONLINE.

Jagiellonia - Warta Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Jagiellonia - Warta LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak Jagiellonia zagra z Wartą? O tym opowiedział trener Bogdan Zając. - Chcielibyśmy prezentować taką skuteczność jak z Wisłą Płock, bo wtedy ustawiliśmy sobie ten mecz - powiedział szkoleniowiec Jagiellonii w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - W Mielcu mogło być podobnie, bo mimo że przegrywaliśmy, to po 11 minutach mogło być już 3:1 dla nas. Niestety, skuteczność zawiodła nas w tym meczu. Błędami doprowadziliśmy jednak do tego, że przeciwnik stwarzał sytuacje i dlatego to spotkanie zakończyło się porażką - analizował trener Zając i odniósł się także do porażek na wyjazdach: - Głęboko analizujemy ten problem i nie dotyczy on tylko tego sezonu, ale też trwa od kilku lat - przypomniał. - Wiele godzin spędzonych w autobusie z pewnością nie pomaga, ale nie jest to usprawiedliwieniem. Przed meczem w Mielcu postanowiliśmy wyjechać dwa dni wcześniej. Trenowaliśmy na miejscu po to, żeby zoptymalizować przygotowania. Niestety, nic to nie dało. Błędy w meczu zadecydowały o porażce. Na wyjazdach tych błędów popełniamy dosyć dużo. Przeciwnicy skrupulatnie je wykorzystują. Wierzę, że wyciągniemy wnioski. Była to dla nas mocna szkoła. Na każdą piłkę musimy iść agresywnie. Stracone bramki pokazują, że nie byliśmy wystarczająco agresywni - przekonywał trener Zając, którego opinię zacytował klubowy portal. Mecz Jagiellonia - Warta w 12. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Jagiellonia - Warta GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Jagiellonia - Warta

Mecz Jagiellonia Białystok - Warta Poznań w 12. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 5 grudnia. Początek spotkania Jagiellonia Białystok - Warta Poznań o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Warta Poznań w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Jagiellonia Białystok - Warta Poznań dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze