Lech Poznań - Arka Gdynia ONLINE NA ŻYWO Lech - Arka STREAM LIVE TRANSMISJA ONLINE 3.03.2019

2019-03-03 17:38 CH
Lech Poznań
Autor: cyfrasport Lech Poznań

Lech Poznań - Arka Gdynia ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA TV z meczu Lech Poznań - Arka Gdynia LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Lech - Arka 3.03.2019 Na którym programie? Lech Poznań zaczął wiosenną rundę fatalnie, ale po zwycięstwie nad Legią nastroje w zespole Kolejorza mocno się poprawiły. Teraz na Bułgarską przyjeżdża pogrążona w kryzysie Arka Gdynia. Czy Lech pójdzie za ciosem? Gdzie TRANSMISJA i STREAM ONLINE z meczu Lech Poznań - Arka Gdynia NA ŻYWO.

Lech Poznań - Arka Gdynia ONLINE NA ŻYWO STREAM LIVE TRANSMISJA ONLINE z meczu Lech - Arka Gdzie obejrzeć? Piłkarze Lecha zaczęli ligową wiosnę od dwóch bolesnych klęsk, ale potem przyszła wygrana 2:0 z Legią Warszawa. Zwycięstwo w prestiżowym starciu ma podziałać korzystnie na Kolejorza. - Zagraliśmy z Legią z wielkim zaangażowaniem, ambitnie, agresywnie i wykorzystaliśmy szansę - mówi Christian Gytkjear. Napastnik Lecha strzelił jedną z bramek. - Najważniejsza była właśnie zmiana mentalna - podejście do meczu, zaangażowanie i agresja. Mecz z Legią był wielkim wydarzeniem i szansą, żeby zmienić naszą grę. Może technicznie nie graliśmy lepiej niż ostatnio, ale było zaangażowanie, walka, wywieraliśmy na nich presję i szybko odbieraliśmy piłkę, to było kluczowe dla zwycięstwa - uważna duński snajper. - Od początku było widać, że wszyscy bardzo chcieliśmy wygrać. To było ważne dla klubu, dla kibiców, ale przede wszystkim to zwycięstwo było nam bardzo potrzebne, jako drużynie. Każdy w zespole poczuł, że to jest ten moment, żeby wszystko zmienić, poczuć dodatkową energię i pokonać Legię - dodał Gytkjaer, który wierzy, że był to przełom w grze Lecha? - Mam nadzieję, że tak będzie! Zwycięstwo może sprawić, że kibice znów uwierzą, że ten sezon nie jest stracony. Dla nich i dla nas, ten mecz był bardzo ważny, wygraliśmy ale teraz musimy wygrywać dalej - podkreśla Gytkjaer.

Lech - Arka STREAM LIVE TRANSMISJA ONLINE. Arka Gdynia przyjeżdża do Poznania po serii kiepskich występów i wyników. Przegrała wszystkie trzy wiosenne spotkania i w tabeli znalazła się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. - Mecz z Arką Gdynia będzie trudniejszy niż z Legią, bo to my musimy prowadzić grę i wygrać, a wtedy trzeba mieć wiele wariantów rozegrania piłki i być bardzo aktywnym - ostrzega Adam Nawałka, trener Lecha Poznań. Arka przed niedzielnym meczem z Kolejorzem zajmuje 11. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Lech jest na 5. pozycji. Mecze Kolejorza z Arką nazywane są meczami przyjaźni, bo kibice tych dwóch klubów mają tzw. zgodę. Na boisku raczej przyjaźni nie będzie. Obie drużyny bardzo potrzebują punktów.

Mecz Lech Poznań - Arka Gdynia w 24. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 3 marca 2019. Początek spotkania Lech Poznań - Arka Gdynia o godzinie 18.00. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Arka Gdynia na antenie Canal+. Brak darmowego i legalnego streamu online. Można go wykupić w usłudze Player.pl