Lech Poznań - Korona Kielce TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Lech - Korona STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Lech - Korona GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-10 9:40 MSo
Paweł Tomczyk, Lech Poznań
Autor: cyfrasport Paweł Tomczyk, Lech Poznań

Lech Poznań - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Lech - Korona na jakim programie TRANSMISJA TV. Czy Koronę Kielce stać na wygranie drugiego meczu z rzędu pierwszy raz w tym sezonie? Ich rywalem będzie mający kłopoty w ostatnich tygodniach zespół Kolejorza. Triumf pozwoli im pierwszy raz od dawna wyrwać się ze strefy spadkowej. Mecz Lech Poznań - Korona Kielce LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Lech - Korona TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Choć obrona Korony Kielce w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze - tylko siedem zespołów straciło mniej bramek, to zespół jest w tym momencie czerwoną latarnią ligi. Wszystko przez fatalną postawę formacji ofensywnej. W tym sezonie Złocisto-krwiści grają bez ładu i składu. Jako jedyni nie przekroczyli też bariery zdobycia dziesięciu bramek. Po czternastu kolejkach po stronie strzelonych goli stoi siódemka. - Gdybyśmy się bali kogokolwiek w lidze, nie miałoby to sensu. Dzisiaj bardziej dbamy o to, aby dwa ostatnie mecze - przede wszystkim ten z Zagłębiem, w którym zapunktowaliśmy - nie były dziełem przypadku - mówi cytowany przez oficjalną stronę Korony trener Mirosław Smyła. Lech w ostatnich tygodniach ma spore problemy z wygrywaniem meczów. Ekipa Dariusza Żurawa nie miała łatwych przeciwników. Po porażce z Legią, czekała ich też niełatwa przerwa z Zagłębiem Lubin. Oczko udało się wywalczyć dopiero z niezłym w tym sezonie Pogoni Szczecin. Czy to dobry znak przed meczem z dołującą Koroną? - Korona jest bardzo niewdzięcznym zespołem. Ostatnie mecze pokazały, że zaangażowaniem, walką i determinacją są w stanie przeciwstawić się teoretycznie lepszym zespołom, które są wyżej w tabeli - przestrzegał przed huraoptymizmem trener Kolejorza.

Mecz Lech Poznań - Korona Kielce odbędzie się w niedzielę 10. listopada. TRANSMISJA z meczu Lech Poznań - Korona Kielce TV NA ŻYWO na antenach Canal+ oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:00.