Legia Warszawa - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Legia - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać mecz Legia - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-10-18 13:21 dao
Andre Martins, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Andre Martins

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Legia - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Legia - Zagłębie w TV NA ŻYWO. Na jakim programie mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 18.10.2020 w TV DZISIAJ. Podopieczni Czesława Michniewicza znajdują się w dużym dołku i mało wskazuje, aby mogli z niego wyjść. Postarają się o to w najbliższym ligowym spotkaniu. Ich rywalem będzie Zagłębie Lubin. Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin w TV Na którym kanale Legia - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE.

Legia - Zagłębie TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z meczu Legia - Zagłębie w INTERNECIE

Kolejny sezon i te same problemy w Legii Warszawa. Mistrzowie Polski w obecny sezon weszli w zasadzie w najgorszym możliwym stylu. Już po kilku spotkaniach z posadą szkoleniowca pożegnał się Aleksandar Vuković, ale zmiana Serba na Czesława Michniewicza jak na razie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Legioniści pożegnali się już z europejskimi pucharami i zrobili o w bardzo kiepskim stylu. Co więcej mistrzowie Polski na własnym terenie nie zdobyli jeszcze ligowego punktu. A przecież stadion przy Łazienkowskiej zawsze był twierdzą dla warszawskiego zespołu. Pokazuje to jedynie, że drużyna jest w głębokim kryzysie, z którego na razie nie może się wydostać. Szansą na przełamanie fatalnej passy domowych spotkań bez zwycięstwa będzie rywalizacja z Zagłębiem Lubin. Miedziowi dla Legii są jednak niewygodnym rywalem, co potwierdzało się w licznych spotkaniach. Teraz brak zwycięstwa Legii również nie będzie wielką niespodzianką, bo Zagłębie gra dobrze.

Legia - Zagłębie STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Legia - Zagłębie

Podopieczni Martina Seveli w sześciu dotychczasowych meczach uzbierali trzynaście punktów, co daje im trzecie miejsce w tabeli. Lubinianie mają jednak okazję, aby po dzisiejszej rywalizacji zrównać się punktami z liderem, Rakowem Częstochowa. - Oglądałem inaugurację sezonu Zagłębia na żywo – wygrali z Lechem 2:1. Mają świetne stałe fragmenty gry, bardzo dobrych skrzydłowych, posiadają też wielki atut w postaci Starzyńskiego. Musimy zneutralizować skrzydła i zabezpieczyć się przed kontratakami, bo te – co pokazał ich mecz z Jagiellonią - były bardzo skuteczne - powiedział Czesław Michniewicz o najbliższym rywalu.

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin odbędzie się w niedzielę 18 października. TRANSMISJA z meczu Legia - Zagłębie w TV NA ŻYWO na kanale Canal+Premium. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie nc+go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30. Relacja z meczu Legia - Zagłębie NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze