Miedź - Lech ONLINE NA ŻYWO Miedź - Lech TRANSMISJA ONLINE Miedź - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE

2019-03-10 17:40 CH
Lech Poznań
Autor: cyfrasport Lech Poznań

Miedź Legnica - Lech Poznań ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA Ekstraklasa: Miedź - Lech STREAM LIVE 10.03.2019 Gdzie oglądać w INTERNECIE mecz Miedź - Lech. Przed nami ciąg dalszy emocji w 25. kolejce Ekstraklasy. W niedzielę Miedź Legnica podejmuje Lecha Poznań. Gospodarze bronią się przed spadkiem, a goście wciąż marzą o mistrzostwie Polski. Czy Kolejorz po ostatnich zwycięstwach pójdzie za ciosem i ogra beniaminka z Legnicy? Obie drużyny bardzo potrzebują punktów. Początek meczu w niedzielę o godzinie 18.00. Mecz Miedź - Lech LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Miedź - Lech ONLINE NA ŻYWO LIVE STREAM TRANSMISJA

Piłkarze Miedzi Legnica w poprzedniej kolejce przegrali 0:2 z Legią Warszawa. Beniaminek przed spotkaniem z Lechem Poznań zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli, tuż nad strefą spadkową. Celem jest oczywiście utrzymanie, więc każda zdobycz wywalczona w meczu z Kolejorzem będzie bardzo cenna. - Przygotowujemy się do meczu w pełnej kadrze. Nikomu nic nie dolega. Skrupulatnie analizowaliśmy mecz w Warszawie. Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Nie byliśmy zadowoleni jako drużyna z tego jak graliśmy - nie ukrywa trener Miedzi Dominik Nowak. - Mogliśmy tam osiągnąć znacznie lepszy wynik. Niestety na boisku byliśmy słabszym zespołem i przegraliśmy. To jest za nami. Najważniejsze jest tu i teraz. Teraz mamy mecz z Lechem przed własną publicznością. Cieszymy się z tego, bo uwielbiamy atmosferę naszego stadionu i wiemy, że będziemy dopingowani przez kibiców. Na pewno nie będziemy się bali Lecha, wręcz przeciwnie. Bardzo potrzebujemy punktów i musimy grać o pełną pulę - dodał trener Nowak.

Miedź - Lech STREAM LIVE TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO

Miedź Legnica wiosną wygrała tylko jedno z czterech spotkań. - Uważam, że Miedź z dnia na dzień nabiera większego tempa. Po meczu z Wisłą Płock widzieliśmy dużo poprawy w szybkości grania, budowania akcji ofensywnych. Pracujemy nad tym nadal. Widzę jednak bardzo dużą energię w moich zawodnikach. Myślę, że nasza forma będzie na to spotkanie bardzo wysoka - mówi trener Dominik Nowak. - Spodziewamy się Lecha z poprzednich występów. Trener Adam Nawałka obrał bardzo dobrą drogę stylu zespołu. Pewnie będzie po swojemu przebudowywał ten zespół. Styl jest party na dobrej organizacji gry defensywnej. My myśląc o zwycięstwie z Lechem, musimy zagrać szybciej jeśli chodzi o ostatnią fazę w ataku - dodał trener Miedzi Legnica.

Miedź - Lech LIVE STREAM TRANSMISJA ONLINE

Miedź Legnica - Lech Poznań: KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA? Mecz Miedź Legnica - Lech Pozna w Ekstraklasie zostanie rozegrany w niedzielę 10 marca. Początek meczu Miedź Legnica - Lech Pozna o godzinie 18.00. TRANSMISJA z meczu Miedź Legnica - Lech Pozna na antenie Canal+. Żaden legalny i darmowy STREAM ONLINE z tego spotkania nie będzie dostępny. Można go wykupić w usłudze Player.pl.

Najnowsze