Ogromny pech byłego pomocnika reprezentacji Polski. W tym sezonie już nie zagra!

2020-06-01 21:22 MaSz
Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Rafał Wolski
Autor: Cyfra Sport Rafał Wolski w starciu z Ricardinho

Piłkarze Wisły Płock fatalnie zaczęli zmagania w Ekstraklasie po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Nafciarze przegrali u siebie 1:4 z Koroną Kielce w 27. kolejce polskiej ligi. W tym sezonie zespół trenera Radosława Sobolewskiego będzie musiał sobie radzić bez jednego z czołowych graczy. Pomocnik Rafał Wolski jest kontuzjowany. Dziś przeszedł operację.

Rafał Wolski to były reprezentant Polski. Był w składzie naszej kadry na EURO 2012. W tym sezonie związany był z Lechią Gdańsk, z którą się rozstał i trafił do Wisły Płock. Na początku maja podpisał nową umowę, która obowiązuje do czerwca 2021 roku. Jednak w nowych barwach nie zdążył zadebiutować.

Robert Lewandowski trafi do GIGANTA? Wielki klub znowu patrzy na polską gwiazdę

W ubiegłym tygodniu podczas przygotowań do wznowienia Ekstraklasy doznał kontuzji kolana. Dziś przeszedł operację. Czeka go długa przerwa w występach. Przy takich uraz - minimum pół roku. To kolejny raz, gdy zawodnik odniósł taką kontuzję. - Piłkarz Wisły Płock Rafał Wolski przeszedł dziś operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w lewym kolanie - czytamy w zamieszczonym komunikacie na oficjalnie stronie klubu Ekstraklasy. - Teraz czeka go rehabilitacja, mająca na celu jak najszybsze postawienie na nogi. 27-letni pomocnik Nafciarzy kontuzji nabawił się na jednym z treningów przed wznowieniem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy 2019/2020. Po wykonaniu szeregu badań i konsultacjach medycznych podjęto decyzję o konieczności natychmiastowej operacji. Wolak, trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia! - napisano w komunikacie Wisły Płock.

Bartosz Białek zostanie polskim Haalandem? Ekspert nie ma wątpliwości, że Legia już go nie wyciągnie

Najnowsze