Pogoń Szczecin - Cracovia TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Pogoń - Cracovia TRANSMISJA LIVE STREAM ONLINE Pogoń - Cracovia GDZIE OBEJRZEĆw TV na jakim programie

2020-06-06 6:12
Mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Autor: JACEK KOZIOŁ/SUPER EXPRESS

Pogoń Szczecin - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA PKO Ekstraklasa: Pogoń - Cracovia STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać PKO Ekstraklasa Pogoń Szczecin - Cracovia w TV Na jakim programie Pogoń - Cracovia LIVE STREAM. Sobotni wieczór w PKO Ekstraklasie być może będzie czasem przełamania albo dla Pogoni Szczecin albo Cracovii. Obie drużyny znalazły się w potężnym kryzysie i to ostatni moment, aby się z niego otrząsnąć. Mecz Pogoń - Cracovia w TV Na którym kanale TRANSMISJA TV z meczu Pogoń - Cracovia STREAM ONLINE LIVE.

Pogoń - Cracovia TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj

W 2020 roku Pogoń spisuje się w lidze fatalnie. Portowcy odnieśli tylko jedno zwycięstwo w siedmiu meczach. Czy w starciu z Cracovią nastąpi przełamanie? - Są podobieństwa pomiędzy nami a Cracovią - przyznał trener Pogoni Kosta Runjaic, którego wypowiedź cytuje oficjalny portal klubu ze Szczecina. - Byliśmy często w podobnej sytuacji i w takiej także znajdujemy się obecnie. Nie mamy w tym momencie dobrej passy, zdobyliśmy w tym roku mało punktów. Nie mamy pięciu porażek z rzędu jak Cracovia. Jesteśmy dobrą drużyną, oni także, i te pięć porażek z rzędu, z mojego punktu widzenia, nic nie znaczą. Kolejny mecz jest zupełnie nowym rozdaniem. Oni są bardzo nieprzyjemną drużyną, która będzie szukać swojej przewagi w stałych fragmentach. Mają w swoim zespole indywidualności. My musimy się temu przeciwstawić i spróbować narzucić im swój styl gry - ocenił rywali szkoleniowiec Pogoni na klubowej witrynie.

Pogoń - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA w TELEWIZJI dzisiaj 6.06

W rundzie jesienniej Cracovia pokonała na własnym boisku Pogoń Szczecin 2:0. Bramki zdobyli dla krakowskiej drużyny Cornel Rapa (były obrońca Pogoni) i Rafael Lopes, który teraz pełni rolę kapitana. Drużyna Michała Probierza była rewelacją rozgrywek, zgłasza mistrzowskie aspiracje i długo dotrzymywała kroku Legii Warszawa. Jednak ostatnio notuje serię pięciu przegranych z rzędu! - Nasza Ekstraklasa pokazuje, że różne dzieją się w niej cuda - powiedział Michał Probierz na konferencji. - Po pierwszym meczu po pandemii każdy ma ten sam problem: nikt nie wie, jak to będzie wyglądało dalej. Dlatego solidnie przygotowujemy się do tego meczu. Liczymy, że jesteśmy w stanie odbić się i znowu wrócić do zwycięskiej passy - podkreślił opiekun czwartej drużyny polskiej ligi.

Pogoń - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ mecz Pogoń - Cracovia w TV Na jakim programie

Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia odbędzie się w sobotę 6 czerwca. TRANSMISJA z meczu Pogoń - Cracovia w TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+Sport 3. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20. Relacja z meczu Pogoń - Cracovia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze