Pogoń Szczecin - Piast Gliwice GDZIE OBEJRZEĆ mecz w TV Ekstraklasa: Pogoń - Piast NA ŻYWO w Internecie Pogoń - Piast. Na jakim kanale TV Pogoń - Piast

2019-12-08 9:02 KZ
Sebastian Kowalczyk, Pogoń Szczecin
Autor: Cyfra Sport Sebastian Kowalczyk

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice TRANSMISJA NA ŻYWO Pogoń - Piast Na jakim kanale w TV. STREAM LIVE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice STREAM LIVE ONLINE Pogoń - Piast Na jakim kanale w TV STREAM ONLINE. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 18. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Pogonią a Piastem. Oba zespoły są w czołówce ligi i liczą na komplet punktów. Kto okaże się lepszy? Pogoń - Piast TRANSMISJA NA ŻYWO Pogoń - Piast STREAM ONLINE LIVE.

Pogoń - Piast TRANSMISJA W TV NA ŻYWO I STREAM ONLINE

Piast Gliwice jeszcze niedawno prowadził w tabeli, ale ostatnio stracił nieco dystansu do czołówki. Podopieczni Waldemara Fornalika przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe i to zdecydowanie, po 0:3 ze Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań. Teraz mistrzów Polski czeka kolejny ciężki mecz, na boisku wicelidera, który od czterech meczów jest niepokonany. - Musimy się skupić, lepiej pracować, bardziej się skoncentrować. Pogoń jest w dobrej formie, ma kilku świetnych zawodników. Będzie nam trudno, ale musimy pokazać, że jesteśmy mocni - powiedział obrońca Piasta Uros Korun.

- Musimy być przygotowani na wszystko. Pogoń ma swoje atuty i kreatywnych zawodników, którzy strzelają i asystują, dlatego będziemy musieli rozegrać bardzo solidny mecz, żeby wywieźć ze Szczecina trzy punkty - stwierdził szkoleniowiec Piasta Waldemar Fornalik.

Pogoń nie przegrała od czterech meczów, w których zdobyła 8 punktów. Podopieczni Kosty Runjaica są w wysokiej formie, co chcą potwierdzić w niedzielę. - Cieszę się na ten mecz - powiedział trener Portowców. - Jesteśmy w dobrej dyspozycji i walczymy z mistrzem Polski. Wiele dobrego musimy pokazać w naszej grze. Trener Fornalik to doświadczony szkoleniowiec. Ma stabilną, dobrze zorganizowaną drużynę, która chce powalczyć o coś więcej. Ostatnio przegrywali i sporo bramek tracili, ale to nie jest w ich grze normalnością. Piastowi naprawdę ciężko strzelić bramkę. To ich wyróżniało w poprzednim sezonie i tym, więc spodziewam się, że w meczu przeciwko nam wrócą do swojego naturalnego rytmu.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice gdzie obejrzeć?

Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice odbędzie się w niedzielę 8 grudnia. Transmisja na żywo w TV będzie dostępna na kanale Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek meczu Pogoń - Piast o godzinie 15:00.

Najnowsze