Radomiak - Olimpia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Radomiak - Olimpia STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Radomiak - Olimpia LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-12 11:15 MaSz
Radomiak Radom
Autor: CyfraSport Radomiak Radom

Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Radomiak - Olimpia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Radomiak - Olimpia w TV Na jakim programie mecz Radomiak - Olimpia STREAM LIVE w INTERNECIE. Radomiak zajmuje czwarte miejsce w tabeli pierwszej ligi i zapewne zakwalifikuje się do barażów, które gwarantują walkę o awans do Ekstraklasy. Ekipa z Radomia ma sześć punktów straty do Warty Poznań (trzecia lokata) i tyle samo wynosi przewaga punktowa nad Miedzią Legnica (piąta pozycja). W poprzedniej kolejce Radomiak przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała na boisku rywala. Olimpia Grudziądz wciąż jest niepewna utrzymania w lidze. Wprawdzie jest na piętnastym miejscu, ale ma tyle samo punktów co Zagłębie Sosnowiec, które jest na miejscu spadkowym. Gdzie obejrzeć Radomiak - Olimpia TV NA ŻYWO Na którym kanale Radomiak - Olimpia LIVE STREAM ONLINE.

Radomiak - Olimpia STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Radomiak - Olimpia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Piłkarze Olimpii Grudziądz mają trudną sytuację. Przegrali bowiem trzy ostatnie mecze. Zostali pokonani przez GKS Tychy, Stomil Olsztyn i GKS Bełchatów. Ostatniej przegranej nie mógł odżałować trener Maciej Patyk. Szkoleniowiec nie mógł zrozumieć, że jego podopieczni na początku (w ciągu dziesięciu minut) stracili dwie bramki. I to po prostych błędach: po wyrzucie piłki z autu i przy wyprowadzeniu akcji przez bramkarza. Emocje opiekun Olimpii oddał na pomeczowej konferencji. - Nie ma co ukrywać, że jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji - powiedział trener Maciej Patyk po meczu z Bełchatowem. - Jestem rozżalony, bo dużo czasu i sił włożyliśmy w przygotowania do tego meczu. Jeżeli tak szybko przegrywa się 0:2, to trudno myśleć o korzystnym końcowym rezultacie. Naszą grę mocno utrudniała sytuacja kadrowa. Nie zamierzam się tym tłumaczyć, bo to nas nie usprawiedliwia. Ale to wszystko miało zdecydowany wpływ na końcowy rezultat - ocenił szkoleniowiec Olimpii.

Radomiak - Olimpia TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz w 31. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 12 lipca. Początek spotkania Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz o godzinie 12.40. Transmisja z meczu Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz odbędzie się w Polsat Sport. Stream online z meczu Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze