Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Zagłębie - Raków STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-10 8:39 MSo
Filip Starzyński, Zagłębie Lubin
Autor: Cyfra Sport Filip Starzyński

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Raków na jakim programie TRANSMISJA TV. Niedzielne zmagania w rozgrywkach Ekstraklasy rozpoczną się od spotkania Miedziowych z ekipą Marka Papszuna. To rywalizacja sąsiadów w tabeli - obie ekipy zajmują kolejno dziesiąte i jedenaste miejsce. Kto okaże się lepszy? Mecz Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Trzy niedzielne spotkania zakończą piętnastą kolejkę PKO Ekstraklasy, a także pierwszą rundę tego sezonu! Tuż przed przerwą reprezentacyjną swój mecz rozegrają Zagłębie Lubin i Raków Częstochowa. Będzie to dla nich jedenasta rywalizacja w historii - wcześniej dwa mecze wygrała ekipa spod Jasnej Góry, cztery padały triumfem Miedziowych, a cztery kończyły się remisami. To wszystko jest jednak bardzo odległą historią. Ostatni raz Raków mierzył się z Zagłębiem w 1998 roku! Wówczas lubinianie pokonali częstochowian po dwóch trafieniach Radosława Jasińskiego. - Zagłębie to dobry zespół, więc nastawiamy się na wyrównane spotkanie. Jednak nie jedziemy tam, żeby zremisować. Naszym celem zawsze jest zwycięstwo - przyznaje Emir Azemović, obrońca Rakowa cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Zagłębie Lubin i Raków Częstochowa są sąsiadami w tabeli - z osiemnastoma oczkami na koncie zajmują kolejno dziesiąte i jedenaste miejsce. Do meczu przystępują w odmiennych nastrojach. Ekipa Seveli gra mocno w kratkę. Po porażce w Szczecinie z Pogonią wygrali dwa mecze (z Lechem w lidze i ze Stilonem w Pucharze), by znowu przegrać z Koroną Kielce. Częstochowianie wygrali ostatnio z Olimpią Elbląg i Wisłą Kraków! - Zapomnieliśmy już o ostatniej porażce z Koroną Kielce, wyciągnęliśmy wnioski, choć i na pewno przegrana w ostatniej kolejce boli. Niemniej z Rakowem będziemy musieli udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy i ta jedna porażka mogła się zdarzyć. Mam nadzieję, że już takich błędów jak w Kielcach nie popełnimy - zapowiada Bartosz Slisz.

Mecz Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa odbędzie się w niedzielę 10. listopada. TRANSMISJA z meczu Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TV NA ŻYWO na antenach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:30.

Najnowsze