65-letni Zbigniew Boniek z gołym brzuchem paraduje po dachu. Ale owłosiona klata! [PAPARAZZI]

2021-06-21 15:03
Zbigniew Boniek paraduje po dachu z gołym brzuchem
Autor: Aleksander Szreder, Cyfra Sport Zbigniew Boniek paraduje po dachu z gołym brzuchem

Reprezentacja Polski korzysta z uroków swoje bazy na Pomorzu, gdzie znajduje się pomiędzy kolejnymi meczami na Euro 2020. Piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę nie opuszczają hotelu ze względów bezpieczeństwa, dlatego czas wolny spędzają w hotelu, korzystając z jego wszystkich atrakcji. W upalny poniedziałek w ich ślady poszedł Zbigniew Boniek, który wyruszył na basen paradując po dachu z gołym brzuchem, eksponując przy tym swoją klatę.

Biało-czerwoni przygotowują się już do ostatniego meczu na Euro 2020, podczas którego zmierzą się ze Szwecją i powalczą o awans do dalszej fazy turnieju. Ze względów bezpieczeństwa piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę większość czasu spędzają w hotelu, który jest ich bazą podczas tegorocznych mistrzostw Europy i wychodzą poza jego mury tylko w wyjątkowych sytuacjach. Reprezentanci Polski mają jednak sporo wolnego czasu pomiędzy kolejnymi treningami i meczami i wtedy wykorzystują uroki swojej bazy, pluskając się w basenie, czy aktywnie spędzając czas na grach zespołowych i indywidualnych. W ich ślady poszedł teraz Zbigniew Boniek, który wykorzystał piękny, słoneczny poniedziałek i wyruszył na hotelowy basen, odsłaniając przy tym owłosioną klatkę piersiową i brzuch, co szybko zauważyli paparazzi. Zobaczcie te zdjęcia zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Zbigniew Boniek wyruszył na basen z gołą klatą

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej dużej ilości osób może kojarzyć się z oficjalnym strojem i garniturem, w którym najczęściej możemy go oglądać. Tym razem jednak Zbigniew Boniek zrzucił swój strój i postanowił wykorzystać uroki pięknego, czerwcowego dnia, chłodząc się przy tym w hotelowym basenie. Prezes PZPN może pochwalić się naprawdę niezłą formą jak na swój wiek. Zbigniew Boniek w marcu skończył bowiem 65 lat i bez wątpienia niejeden młodszy od niego mężczyzna chciałby być w takie formie jak prezes Boniek. 

Taki naprawdę był ojciec Roberta Lewandowskiego. Przyjaciółka mamy piłkarza opowiedziała o szczegółach. Pozostał żal

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE