Arkadiusz Milik

Autor: AP Photo Arkadiusz Milik

Napoli - Genk 4:0 SKRÓT MECZU. Wszystkie GOLE, najciekawsze AKCJE [WIDEO]

2019-12-10 21:22

Skrót meczu Napoli - Genk. Zobacz WIDEO z meczu Napoli - Genk. Najciekawsze akcje i gole z meczu Napoli - Genk. Polscy kibice nie czekali długo na kolejne gole Polaków w Lidze Mistrzów. Już w pierwszym wtorkowym meczu Arkadiusz Milik skompletował hattricka! Napoli rozgromiło Genk i pewnie awansowało do fazy pucharowej z drugiego miejsca. Zobacz wszystkie gole z meczu Napoli - Genk.

Pięknie rozpoczął się piłkarski wtorek dla fanów piłki z Polski. W meczu Napoli z Genkiem w Lidze Mistrzów na boisku od początku pojawiło się dwóch podopiecznych Jerzego Brzęczka. Wracający po kontuzji mięśniowej Arkadiusz Milik zaszokował wszystkich! Wynik otworzył już w trzeciej minucie, a w nieco ponad pół godziny kolejne dwa razy trafiał do siatki, kompletując w pierwszej odsłonie klasycznego hattricka. Napoli zapewniło sobie awans spokojnie utrzymując wynik, który na 4:0 w 75. minucie spotkania ustalił z jedenastki Dries Mertens. Dzięki zwycięstwu, Napoli zakończyło zmagania w fazie grupowej na drugim miejscu. Triumfatorem grupy został obrońca tytułu, Liverpool, który w meczu o wszystko wygrał z Salzburgiem 2:0.

Napoli - Genk 4:0 SKRÓT MECZU. ZOBACZ GOLE Milika [WIDEO]