Stoch ma koronawirusa! Dostał specjalne zalecenia od lekarzy!

2020-08-03 14:01 JWa
Koronawirus
Autor: AP Koronawirus

Koronawirus wywołuje panikę już na całym świecie. Codziennie przekazywane są dane o mnóstwie kolejnych zakażeń. Choroba COVID-19 spędza sen z powiek lekarzom. Zakażenia koronawirusem nie omijają również sportowców. Przez choroby muszą przerywać treningi. Do grona osób zmagających się z groźną chorobą dołączył znany piłkarz Miroslav Stoch. Na Instagramie poinformował o swoim samopoczuciu.

Koronawirus sprawił, że życie milionów osób na całym świecie zmieniło się diametralnie. Pandemia choroby COVID-19, wywoływanej nowym typem wirusa, wśród wielu wywołuje panikę. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo i nie omija świata sportu. Mieliśmy już informacje o zakażeniach w piłkarskiej Ekstraklasie, z niebezpieczeństwem zmagał się także Adam Małysz. Na świecie głośno było choćby o zakażeniu Novaka Djokovicia, a teraz do grona dołączyła kolejna znana postać. To Miroslav Stoch 60-krotny reprezentant Słowacji i zawodnik greckiego PAOK-u Saloniki.

Czternastu zakażonych w Treflu Gdańsk. Kiedy siatkarze wrócą do treningów?

O swojej chorobie Miroslav Stoch poinformował na Instagramie. Znany w całej Europie piłkarz przekazał, że dostał specjalne zalecenia od lekarzy i na razie nic niepokojącego się nie dzieje. Oczywiście został poddany przymusowej kwarantannie, by minimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem innych osób. "Czuję się dobrze, nie mam problemów. Postępuję zgodnie z zaleceniami lekarzy i pozostaję w domu" - napisał na portalu społecznościowym sportowiec.

Maratończyk elity zawieszony za DOPING. Marokański biegacz poczeka cztery lata na start

Tak wygląda SOR podczas pandemii koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Miroslav Stoch dał się poznać kibicom m.in. podczas mistrzostw świata 2010 i mistrzostw Europy 2016. 30-letni piłkarz w przeszłości grał dla m.in. angielskiej Chelsea, tureckiego Fenerbahce Stambuł czy holenderskiego Twente Enschede.

Najnowsze