Trener francuskiego giganta NA WYLOCIE? NA jego posadę czekają już następni trenerzy

2020-10-22 10:49 ŁOLI
Thomas Tuchel, PSG
Autor: AP Trener PSG Thomas Tuchel

Nad Parc des Princes zaczęły zbierać się czarne chmury. Kolejne mistrzostwa kraju oraz dominacja PSG na krajowym podwórku zdają się już nie wystarczyć właścicielom francuskiego giganta. Ostatnia porażka ekipy z Ligue 1 w Lidze Mistrzów z Manchesterem United miała być kroplą, która przelała czarę. Tak przynajmniej twierdzą tamtejsze media, według których Tomas Tuchel, obecny trener paryżan, może szukać sobie powoli nowego pracodawcy.

Trenerzy zawsze muszą mieć głowę na karku. W ciągu zaledwie kilku tygodni i po kilku słabszych występach ich pozycja w klubie może stać się nieciekawa. Tomas Tuchel, obecny szkoleniowiec PSG pomimo tego, że cały czas dominuje z ekipą spod Wieży Eiffla zarówno w lidze, jak i wszystkich krajowych rozgrywkach może nie czuć się pewnie na swoim stanowisku. Wszystko rozbija się oczywiście o europejskie puchary i niemoc finalisty ostatniej edycji Ligi Mistrzów w pierwszym meczu nowego sezonu, przeciwko Manchesterowi United. W tym pojedynku górą były Czerwone Diabły, a największe gwiazdy PSG były dalekie od swojej najlepszej dyspozycji. Nic więc dziwnego, że media od razu zaczęły pisać o możliwym zastępstwie Tuchela na ławce mistrza Francji. 

Artur Szpilka pochwalił się tatuażem z PSEM. "Moje dziecko, moje szczęście" [ZDJĘCIE]

Jak podaje włoski Sport Mediaset, najbardziej realnym kandydatem na zastąpienia Tomasa Tuchela w Paryżu jest Massimiliano Allegri. Były trener Juventusu pozostaje obecnie bez pracodawcy po tym, jak jak latem 2019 roku pożegnał się ze Starą Damą po pięcioletniej przygodzie. 

TRAGICZNA wpadka dziennikarza. Posunął się ZA DALEKO. W obronie gwiazdora stanęli koledzy z drużyny

Najnowsze