Hirving Lozano, reprezentacja Meksyku, MŚ 2018

Autor: East News Hirving Lozano cieszy się z gola w meczu Niemcy - Meksyk (0:1) na MŚ 2018

MŚ 2018: Korea Południowa - Meksyk TV NA ŻYWO. TRANSMISJA w INTERNECIE. STREAM ONLINE. Korea - Meksyk gdzie oglądać?

2018-06-23 10:05

Mecz Korea Południowa - Meksyk TV NA ŻYWO. Mistrzostwa świata 2018 LIVE ONLINE. Mecz MŚ 2018 Korea Południowa - Meksyk w INTERNECIE. Grupa F, Korea Południowa - Niemcy, 23.06.2018 STREAM ONLINE. Korea Południowa - Meksyk gdzie oglądać? Na którym kanale? Korea Południowa - Meksyk o której godzinie?

Meksyk był sprawcą największej, jak dotąd, niespodzianki na mistrzostwach świata. Zespół z Ameryki Północnej zagrał fantastyczną pierwszą połowę w spotkaniu z Niemcami. Obrońcy tytułu nie mogli poradzić sobie ze świetnymi kontratakami rywali. Jeden z nich zakończył się bramką Hirvinga Lozano.

Bramka Meksykanina okazała się jedyną w meczu. Jego zespół dopisał sobie trzy punkty i postawił Niemców w bardzo ciężkiej sytuacji. Podopieczni Juana Carlosa Osorio są natomiast krok od fazy pucharowej mundialu. Jeśli w sobotę wygrają z Koreą Południową, awans będzie niemal pewny.

W zupełnie innej sytuacji są właśnie Koreańczycy. W rywalizacji ze Szwecją z dobrej strony pokazali się tylko w pierwszym kwadransie. Kolejne minuty należały do reprezentacji "Trzech Koron", która po bramce z rzutu karnego dopisała sobie trzy punkty. Jeśli piłkarze z Azji nie chcą pakować walizek już w sobotę, muszą wygrać.

Mecz Korea Południowa - Meksyk odbędzie się 23 czerwca. TRANSMISJA z meczu Korea Południowa - Meksyk w TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. STREAM ONLINE będzie można znaleźć na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Relacja z meczu Korea Południowa - Meksyk NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl! Zapraszamy!