Bohater reprezentacji Polski złożył życzenia gwieździe Bayernu. Co za PODTEKST!

2020-03-27 17:01 MD
Sebastian Mila, Polska - Niemcy
Autor: Cyfra Sport Sebastian Mila cieszy się z gola w meczu Polska - Niemcy 2:0

Choć od legendarnego meczu reprezentacji Polski z Niemcami na Stadionie Narodowym w Warszawie upłynęło już grubo ponad pięć lat, to emocje tamtego wieczora wciąż żywo tkwią w pamięci zawodników oraz kibiców. Kolejny wyraz takiego stanu rzeczy dał jeden z bohaterów tamtego pojedynku, Sebastian Mila. Wszystko za pomocą Twittera i przy okazji urodzin sławnego piłkarza...

Ten dzień doskonale pamiętają wszyscy fani polskiego sportu. Był 11 października 2014 roku, kiedy "Biało-czerwoni" prowadzeni wówczas przez selekcjonera Adama Nawałkę podejmowali Niemców. Zadanie wydawało się najtrudniejsze z możliwych. Nasi zachodni sąsiedzi raptem kilka miesięcy wcześniej wywalczyli bowiem w Brazylii tytuł mistrzów świata, a dodatkowo Polacy nigdy w historii nie potrafili ich pokonać.

Reprezentant Polski uratował życie staruszki! Zachował się jak w podręczniku!

Jakże wielkie było rozczarowanie Niemców i jak ogromne rozmiary osiągnęły radość Polaków, gdy na boisku klasę pokazali jednak gospodarze. "Biało-czerwoni" pokonali rywali 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika oraz Sebastiana Mili. Ten drugi wrócił teraz wspomnieniami do pamiętnego meczu wykorzystując fakt, że w piątek swoje 34. urodziny obchodzi Manuel Neuer - golkiper Bayernu Monachium, który bronił wtedy niemieckiej bramki.

Kluby PKO Ekstraklasy mogą OBNIŻAĆ piłkarzom wynagrodzenia. Jest uchwała

Kto wie, czy zabawnie wyglądający wpis Mili nie dotrze do Neuera. W jednej drużynie z Niemcem występuje bowiem przecież Robert Lewandowski, który również wziął udział w tamtym pamiętnym starciu. Choć póki co oczywiście wszyscy trenują indywidualnie i czekają na rozwiązanie problemu związanego z pandemią koronawirusa.

Najnowsze