Karol Świderski

i

Autor: Cyfra Sport Jak dzisiaj mecz w TVP 15.11 poniedziałek? Kto dzisiaj gra? Z KIM gra Polka mecz dzisiaj 15 listopada

Chwile grozy po meczu Albania - Polska! Karol Świderski trafiony przedmiotem podczas wywiadu z TVP

2021-10-12 23:25

Karol Świderski jest bohaterem reprezentacji Polski po tym, jak jego gol zapewnił "Biało-czerwonym" wyjazdowe zwycięstwo z Albanią. Po tej bramce spotkanie zostało zawieszone na kilkanaście minut z powodu absolutnie skadalicznego zachowania albańskich kibiców, które nie ustało także po końcowym gwizdku, o czym przekonał się właśnie "Świder".

To był niezwykle ważny wieczór dla losów całych kwalifikacji do mistrzostw świata w wykonaniu reprezentacji Polski. Na całe szczęście "Biało-czerwonym" udało się wygrać na bardzo gorącym terenie i praktycznie otworzyć sobie drogę do baraży o mundial. Wielkim minusem tego pojedynku było jednak zachowanie albańskich kibiców, którzy chcieli pomóc swojej drużynie, ale zdecydowanie przesadzili ze swoimi reakcjami i omal nie skończyło się to przedwczesnym przerwaniem pojedynku.

Zobacz też: Po tym ohydnym zachowaniu przerwano mecz Albania - Polska. To się nie mieści w głowie! [WIDEO]

Gdy po dłuższej przerwie zawodnicy wrócili na murawę, emocje jednak nie opadły. Pojedynek co prawda zakończył się już zwycięstwem Polaków i zawodnicy zdołali dograć pojedynek bez kolejnych przerw, ale już po końcowym gwizdku sędziego ponownie byliśmy świadkami fatalnego zachowania miejscowych sympatyków. Objawiło się ono dalszym rzucaniem przedmiotów w polskich piłkarzy. Karol Świderski udzielał wywiadu TVP, ale już po jednym pytaniu rozmowa musiała się zakończyć. W napastnika ponownie został bowiem rzucony jakiś przedmiot, prawdopodobnie butelka z wodą. By nie ryzykować większego niebezpieczeństwa, wywiad postanowiono zakończyć.

Kwestią otwartą pozostają ewentualne kary dla Albańczyków wymierzone przez UEFA po końcowym gwizdku. To powiedzą już najbliższe dni.

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze