Złe wieści w sprawie Krychowiaka. Strzelił gola i doznał poważnego urazu [WIDEO]

2019-11-10 19:55 MSo
Grzegorz Krychowiak
Autor: East News Grzegorz Krychowiak

Znakomita forma reprezentanta Polski w lidze rosyjskiej utrzymuje się cały czas. Mimo to, w beczce miodu znalazła się bardzo duża łyżka dziegciu. Jerzy Brzęczek musi martwić się o stan zdrowia Grzegorza Krychowiaka, który boisko opuścił z urazem. To kolejny zawodnik, który zmaga się z jakąś kontuzją.

Na zakończenie kolejki rosyjskiej Premier Ligi w świetnej formie był Grzegorz Krychowiak. Polak strzelił kolejnego gola w swoim rekordowym sezonie - tym razem przeciwko Krasnodarowi. Po uderzeniu z rzutu wolnego jednego z kolegów, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi reprezentanta naszego kraju.

Krychowiak nie miał żadnych problemów, by umieścić ją w siatce. Niestety, pod koniec pierwszej połowy został sfaulowany i nie wyszedł już na drugą odsłonę spotkania. Jak informuje "Przegląd Sportowy", w grę wchodzić może nawet wstrząśnienie mózgu! Mecz Lokomotiwu z Kransodarem zakończył się remisem 1:1. Ekipa ze stolicy jest wiceliderem tabeli z pięcioma oczkami straty do prowadzącego Zenitu.

To kolejne zmartwienie w głowie Jerzego Brzęczka. Wciąż nie wiadomo, czy na kadrze zjawi się Arkadiusz Milik, który nie zagrał w meczu Serie A z Genoą z powodu bliżej niewyjaśnionego urazu. Cieszy za to dobra forma Sebastiana Szymańskiego, który w sobotę dał zwycięstwo Dynamu Moskwa. Polak zdobył jedynego gola, była to jego debiutancka bramka w lidze.