Piękna żona reprezentanta Polski odsłoniła SEKSOWNE ciało. Para wypoczywa w raju [ZDJĘCIA]

2019-12-03 13:37 FAN
Aleksandra Frankowska
Autor: Instagram/olaa_frankowska Aleksandra Frankowska

Większość z nas coraz mocniej przygotowuje się do zimy. Ciepłe kurtki, grube szaliki i czapki, a także rękawiczki idą w ruch. Ale niektórzy postanowili uciec przed niskimi temperaturami do miejsc, gdzie termometry pokazują zdecydowanie przyjemniejsze warunki. W tym gronie jest reprezentant Polski, Przemysław Frankowski, który wraz z żoną Aleksandrą udał się na Malediwy.

Sezon w MLS, a więc najwyższej klasie rozgrywkowej w Stanach Zjednoczonych wygląda nieco inaczej niż ma to miejsce w Polsce. Po rundzie zasadniczej następują play-offy, gdzie awans może wywalczyć tylko czternaście drużyn. Chicago Fire, w którym Frankowski występuje od stycznia obecnego roku, zajęło ósme miejsce w konferencji wschodniej i zawodnicy wakacje mogli zacząć już w październiku.

Frankowski nie mógł pozwolić sobie jednak na szybki wypoczynek, ponieważ został powołany zarówno na październikowe i listopadowe mecze reprezentacji w eliminacjach Euro 2020. Były piłkarz Jagiellonii Białystok w rywalizacji z Izraelem zagrał pełne 90 minut. I dopiero teraz mógł w pełni cieszyć się z urlopu. Jak widać po zdjęciach publikowanych na Instagramie, Frankowski wraz z żoną wybrali się na Malediwy.

Archipelag położony na Oceanie Indyjskim to popularny kierunek turystyczny. Pogoda nie zawodni tam w zasadzie nigdy, a krajobraz zapamiętuje się na zawsze. Ukochana piłkarza, Aleksandra Frankowska chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji. Na fotografiach widać, że kobieta jest w świetnej formie i może pochwalić się seksowną figurą. Parze życzymy udanego wypoczynku!