Francja - Polska

Autor: Twitter Francja - Polska

Skandaliczne sceny

Polacy brutalnie zaatakowani podczas meczu. Selekcjoner mówi o piekle i wojnie, ten skandal wstrząsnął kibicami

2022-09-26 11:54

Utrzymanie nerwów na wodzy w trudnych momentach podczas spotkania jest na wagę złota. Emocji nie potrafili jednak opanować młodzi Francuzi podczas meczu w ramach towarzyskiego turnieju w Limoges. Rywalizacja nie została dokończona, bo w 77. minucie sędzia był zmuszony przerwać mecz po czwartej czerwonej kartce dla gospodarzy. Wcześniej doszło do ogromnego skandalu i bójki na boisku.

Turnieje towarzyskie kibicom piłki nożnej mogą kojarzyć się z "luźną" atmosferą i spotkaniami, które nie zawsze dostarczają dużo emocji. Jednak podczas rywalizacji młodych Francuzów z Polakami na imprezie w Limoges bez nerwów się nie obyło. Biało-czerwona kadra U-18 na turnieju poradziła sobie znakomicie. Szkocja i Estonia została ograna przez naszych reprezentantów po 1:0.

Przerwany mecz Polaków! Brutalne sceny, w ruch poszły nie tylko pięści, sędzia wyrzucił z boiska aż czterech zawodników

Skandal podczas meczu Polaków. Zawodnicy zostali brutalnie zaatakowani

Podopieczni Wojciecha Kobeszki dobrze spisali się również w rywalizacji przeciwko gospodarzom turnieju. W 74. minucie prowadzili 3:2 i byli coraz bliżej wygranej. W tej chwili doszło jednak do wielkiego skandalu. Darnell Bile nie wytrzymał napięcia i brutalnie sfaulował Olafa Kozłowskiego. A gdy doszło do utarczki słownej, uderzył go "z byka".

Jan Tomaszewski bezlitośnie o sztabie szkoleniowym Polski. To zrobili tragicznie, legenda grzmi

Była to kolejna czerwona kartka dla reprezentanta Francji w tym spotkaniu i sędzia był zmuszony przerwać rywalizację. Całą sytuację w rozmowie z portalem sport.pl skomentował selekcjoner biało-czerwonych. - Francuzom puściły nerwy. Być może nie spodziewali się, że możemy się im postawić. Zrobiło się bardzo gorąco. Rozpętało się piekło, była wojna na boisku - powiedział Wojciech Kobeszko.

- Mecz nie został przerwany z powodów bezpieczeństwa, po prostu regulamin Francuzów stanowi tak, że przy czterech czerwonych kartkach spotkanie jest zakończone. My nie mieliśmy na to żadnego wpływu i choć jest to sytuacja kuriozalna, to tak się stało - podkreślił selekcjoner Polaków.

Szczęsny do dziennikarza: Byłem krytykowany?! Słabo pan ogląda

Który piłkarz jest obecnie najdroższy? Ile zarabiają polscy żużlowcy?