Polska U21 - Serbia U21 ONLINE NA ŻYWO Polska U-21 - Serbia U-21 TRANSMISJA TV Gdzie oglądać Polska U21 - Serbia U21 STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-03-26 13:38 CH
Sebastian Szymański, reprezentacja Polski
Autor: East News Sebastian Szymański w barwach reprezentacji Polski

Polska U21 - Serbia U21 TV ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA Mecz młodzieżówek Polska U21 - Serbia U21 STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Polska U-21 - Serbia U-21 DZISIAJ 26 marca 26.03.2019 Na którym programie mecz Polska U21 - Serbia U21 NA ŻYWO w TELEWIZJI. Reprezentacja Polski do lat 21 przygotowuję się do mistrzostw Europy, które rozpoczną się w czerwcu. Po meczu towarzyskim z Anglią (1:1) podopieczni trenera Czesława Michniewicza teraz zagrają sparing z Serbią. Mecz Polska U-21 - Serbia U-21 zostanie rozegrany we wtorek 26 marca o godzinie 15 na stadionie w Grodzisku. Polska U21 - Serbia U21 LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Polska U21 - Serbia U21 ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA TV STREAM LIVE

Reprezentacja Polski do lat 21 ma za sobą trudny sprawdzian. w czwartek zespół prowadzony przez trenera Czesława Michniewicza zremisował 1:1 z bardzo mocną Anglią i to na wyjeździe. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę, ale Biało-Czerwoni nie dali się pokonać dzięki pięknej bramce Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego i kapitalnym interwencjom bramkarza Kamila Grabary. Przed Polakami, którzy w czerwcu zaczną walkę w mistrzostwach Europy, kolejny test. 26 marca zagrają spotkanie towarzyskie z Serbią. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Do polskiego zespołu dołączyli Robert Gumny i Szymon Żurkowski, którzy przebywali na zgrupowaniu pierwszej reprezentacji. Teraz są już z kadrą U-21 i przygotowują się do wtorkowego meczu z Serbią. – Cieszymy się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie w Bristolu, z bardzo silnym rywalem jakim jest niewątpliwie Anglia. Dodatkowo kibice stworzyli świetną atmosferę. Serdecznie dziękuję im za wsparcie, które otrzymaliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie jesteśmy faworytem tej potyczki i czeka nas 90 minut ciężkiej pracy na murawie. Musieliśmy swoje odcierpieć, by osiągnąć korzystny wynik. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale również po stronie Anglików ich nie brakowało – powiedział trener Czesław Michniewicz w rozmowie z portalem Laczynaspilka.pl. – W naszym zespole nastąpiło sporo zmian kadrowych w stosunku do barażowych potyczek z Portugalią. To jednak dla nas dość korzystna sytuacja, bo mieliśmy możliwość zobaczyć, jak na tle bardzo silnego przeciwnika prezentuje się inna grupa zawodników. Podobny poziom do tego, jaki zaprezentowali Anglicy, czeka nas także na mistrzostwach Europy. Dzięki tej potyczce piłkarze wiedzą już, jak to smakuje. To idealne warunki, by się właściwie przygotować – dodał trener Michniewicz.

Polska U21 - Serbia U21 NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE STREAM w INTERNECIE

Przed Polakami mecz towarzyski z Serbami. – Serbia to ekipa, która regularnie zalicza awanse na wielkie turnieje i dysponuje wielkim potencjałem, więc przed nami bardzo ciekawe spotkanie. Na pewno nastąpią zmiany w składzie, by szansę dostali kolejni zawodnicy. Najważniejsza jest właściwa regeneracja, bo mecz w Anglii kosztował nas mnóstwo sił – przyznał trener naszej kadry. Jednym z zawodników, który wraca do walki, jest Jakub Piotrowski. Pomocnik KRC Genk w klubie nie dostaje zbyt wielu szans gry, ale spotkanie w Bristolu udowodniło, że cały czas należy mu się bacznie przyglądać. – Wiadomo, że dla Kuby był to pierwszy mecz w pełnym wymiarze od dłuższego czasu. Widzieliśmy, że bardzo mocno pracuje na murawie, były momenty, w których zastanawialiśmy się, czy wytrzyma do ostatniego gwizdka, ale dał radę. Chcieliśmy sprawdzić, czy możemy na niego liczyć i sprostał zadaniu – zdradził Czesław Michniewicz.

Polska U21 - Serbia U21 ONLINE NA ŻYWO STREAM LIVE w INTERNECIE

Mecz towarzyski Polska U21 - Serbia U21 zostanie rozegrany we wtorek 26 marca w Grodzisku Wielkopolskim. Początek spotkania Polska U21 - Serbia U21 o godzinie 15.00. Żadna telewizja nie przeprowadzi transmisji na żywo, ale mecz Polska U21 - Serbia U21 można oglądać na oficjalnym na kanale YouTube Łączy Nas Piłka. Poniżej link do TRANSMISJI

Najnowsze