U-21: Portugalia - Polska TV NA ŻYWO el. ME 2019 Portugalia - Polska TRANSMISJA ONLINE STREAM z meczu Portugalia - Polska Gdzie oglądąć LIVE w TELEWIZJI i INTERNECIE

2018-11-20 17:22 DaO
Sebastian Szymański, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański i Andre Horta

Mecz U-21: Portugalia - Polska TV NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA i STREAM ONLINE. Eliminacje mistrzostw Europy 2019. Mecz barażowy Portugalia - Polska 20.11.2018 LIVE w TELEWIZJI i INTERNECIE. Gdzie oglądać? Na którym kanale? Mecz Portugalia - Polska STREAM ONLINE. Młodzieżowa reprezentacja Polski walczy o udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Sytuacja biało-czerwonych przed rewanżowym spotkaniem jest bardzo trudna. U-21: Portugalia - Polska TV NA ŻYWO STREAM LIVE w INTERNECIE. Mecz Portugalia - Polska TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć w TELEWIZJI mecz Portugalia - Polska NA ŻYWO?

Na żywo

U-21: Portugalia - Polska

Witamy i zapraszamy do rewanżowego meczu barażowego o awans na Euro U:21 Portugalia - Polska. Początek spotkania o godz. 18:00.

W polskiej ekipie na ławce rezerwowych znaleźli się: Tomasz Loska, Jakub Piotrowski, Jakub Bartosz, Karol Świderski, Paweł Tomczyk, Kamil Jóźwiak i Konrad Michalak.

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za moment hymny, przywitanie stron, losowanie i gramy!

1'

GRAJĄ!

3'

Całkiem szybkie tempo tych pierwszych minut. Wygląda na to, że - podobnie jak w Zabrzu - Portugalczycy będa dominować, a my spróbujemy zagrozić im szybkimi akcjami.

5'

GOOOOL! 1:0 DLA POLSKI!

Znakomity początek Polaków! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Bielik wygrał walkę o pozycję i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Wyrównaliśmy stan dwumeczu!

8'

GOOOOOL! 2:0 DLA POLSKI!

Coś niesamowitego! Żurkowski miał piłkę na wysokości pola karnego, dośrodkował w pole karne, a tam świetne odnalazł się Kownacki, który głową nie dał szans bramkarzowi. Co za start Polaków!

11'

14'

Wynik 2:0 oczywiście oznacza, że na ten moment to Polska ma awans na młodzieżowe Euro. Ba, możemy nawet stracić gola, a i tak będziemy na uprzywilejowanej pozycji. Obawiamy się jednak, że gdy Portugalczycy przycisną, my będziemy się bronić coraz bardziej rozpaczliwie, a tak nie da się wytrzymać 3/4 meczu.

17'

Trener naszej kadry U-21, Czesław Michniewicz, zawsze powtarzał, że 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik, bo prowadzenie dwoma golami usypia czujność i koncentrację. Oby tym razem nie znalazł potwierdzenia tej tezy.

19'

I pierwsze ostrzeżenie od Portugalii! Podanie w pole karne do Felixa, ten strzelał z pierwszej piłki, ale na szczęście tylko w boczną siatkę.

20'

24'

GOOOOL! 3:0 DLA POLSKI! CO TU SIĘ DZIEJE?!

Podanie na skrzydło do Kapustki, ten zupełnie niepilnowany na prawej stronie dośrodkowuje w pole karne, a akcję kapitalnie zamknął Szymański, który nieco szczęśliwie, ale trafił do bramki.

28'

Przypomnijmy, że już o 20:45 dorosła kadra też zagra na wyjeździe z Portugalią.

30'

Pewnie po tym golu na 3:0 Michniewicz nieco odetchnął. Ale Polacy wciąż muszą być bardzo czujni! Portugalia to klasowa drużyna, którą stać na strzelenie jeszcze trzech goli. Chociażby teraz Horta nieznacznie pomylił się z dystansu.

34'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Jagiełło, który nieładnie zatrzymał rywala na skrzydle.

36'

39'

I już pierwsza zmiana w zespole Portugalii. Schodzi Carvalho, w jego miejsce Leao.

40'

I jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem dla Kapustki.

42'

Po chwili Fernandes wyciął Żurkowskiego równo z trawą i też został ukarany przez sędziego.

44'

Żurkowski spróbował swoich sił z dystansu, uderzył lewą nogą, ale bramkarz Portugalii złapał piłkę.

47'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. PORTUGALIA - POLSKA 0:3.

Niesamowita ta pierwsza połowa w wykonaniu Polaków. Może nie graliśmy olśniewająco, bo to jednak Portugalczycy dominowali, ale zamieniliśmy na gole wszystkie sytuacje, które mieliśmy. Teraz gospodarze są już naprawdę pod ścianą. W 45 minut muszą strzelić trzy gole, by awansować na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Czy biało-czerwoni zdołają utrzymać wynik? Oby! Wracamy za kilkanaście minut.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

47'

Świetna szansa dla Portugalii i znakomicie broni Grabara! Z kilkunastu metrów uderzał Horta, ale czujnie nasz bramkarz.

49'

Bardzo mocno weszli Portugalczycy w tę drugą połowę. Zepchnęli naszą drużynę do bardzo głębokiej defensywy. Trwa obrona Częstochowy.

50'

I znów Grabara! Bardzo groźny strzał z rzutu wolnego, ale świetna parada golkipera Liverpoolu!

53'

GOOOL! BRAMKA DLA PORTUGALII!

Niestety dośrodkowanie z prawego skrzydła i gola strzela ten, który trafił też w pierwszym meczu - Jota. Uderzenie głową i gospodarze zaczynają odrabiać straty.

55'

Zmiana w reprezentacji Polski. Michalak zastąpił Jagiełłę.

56'

Żółta kartka dla Eustaquio.

61'

Co za okazja dla Portugalii! Dośrodkowanie z lewego skrzydła, uderzał z powietrza Goncalves, ale trafił w słupek! Coraz groźniejsi gospodarze.

65'

Polacy w drugiej połowie zupełnie bez pomysłu. Portugalia ma inicjatywę, a biało-czerwoni ograniczają się do wybijania piłki na oślep. Nie potrafią nawet wyprowadzić żadnej kontry.

71'

Do końca dwadzieścia minut, a my cały czas rozpaczliwie się bronimy i nie stać nas na nic innego. Widać też po Polakach, że są już mocno zmęczeni.

72'

Przed momentem zmiana w naszej drużynie. Jóźwiak zastąpił bardzo zmęczonego Szymańskiego.

73'

74'

Indywidualna akcja Michalaka, który sam poprowadził kontrę i uderzył, ale prosto w bramkarza. Po chwili znów świetnie broni Grabara po szybkiej akcji Portugalii. Dzieje się! Niestety zdecydowanie więcej pod naszą bramką.

78'

Przed nami kluczowe minuty tego meczu. Jeśli nie damy sobie strzelić gola, w samej końcówce będzie łatwiej bronić tej zaliczki. Ale ewentualny stracony gol może spowodować niesamowitą nerwowość.

80'

Rywale wykorzystali już wszystkie zmiany. A w polskiej ekipie trzecia żółta kartka - ukarany nią Dziczek za przedłużanie wznowienia gry.

82'

86'

Mnóstwo spokoju daje w tych ostatnich minutach kolegom Grabara. Pewnie wyłapuje dośrodkowania, dobrze dyryguje linią obronną, a przy tym broni też w trudnych sytuacjach. Brawo!

88'

Portugalia naciska, ale chyba powoli traci wiarę w korzystny wynik. Ostatnia groźna sytuacja dobre kilka minut temu. Od pewnego czasu gospodarze próbują jedynie wysokich wrzutek, ale w powietrzu przegrywają każdy pojedynek.

91'

91'

Sędzia doliczył aż pięć minut!

94'

Ostatnia zmiana w drużynie biało-czerwonych. Świderski w miejsce Kownackiego.

96'

KONIEC! PORTUGALIA - POLSKA 1:3! BIAŁO-CZERWONI ZAGRAJĄ NA EURO!

Co za niesamowita historia! Po pierwszym meczu przegranym 0:1 niewielu się spodziewało, że jesteśmy w stanie odrobić straty i awansować. I mimo słabej drugiej połowy, w której rozpaczliwie się broniliśmy, udało się pokonać faworyzowaną Portugalię 3:1 i awansować na przyszłoroczne mistrzostwa Europy!

Z naszej strony to już wszystko. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne!

Biało-czerwoni po losowaniu par barażowych w eliminacjach do mistrzostw Europy 2019 mogli mówić o małym pechu. Trafili na trudnego, o ile nie najtrudniejszego rywala, na jakiego mogli wpaść. Portugalia słynie z mocnych drużyn młodzieżowych, a w kadrze U-21 występuje kilku zawodników, którzy już teraz wyceniani są na dziesiątki milionów euro. Potwierdziło się to w pierwszym spotkaniu w Zabrzu. Choć Polacy pokazali się z naprawdę dobrej strony, u rywali widać było lepsze wyszkolenie techniczne. Portugalczycy momentami z dużym spokojem potrafili zamknąć biało-czerwonych na ich połowie i bez problemów operować szybko piłką.

Podopieczni Czesława Michniewicza mieli jednak swoje szanse. Ale brakowało im szczęścia i dokładności. Drużynie z Półwyspu Iberyjskiego wystarczyła tak naprawdę jedna kontra, aby zyskać dużą przewagę przed rewanżowym spotkaniem. Portugalia po bramce Diogo Joty wygrała 1:0 i na własnym terenie będzie broniła tej przewagi. - Pojedziemy do Portugalii po zwycięstwo. Czujemy, że mamy szansę na zwycięstwo. Możemy tam zagrać dobry mecz i odrobić straty. Zeszliśmy z boiska z podniesionymi głowami i do Portugalii pojedziemy po awans - zapewniał po pierwszym spotkaniu Krystian Bielik.

Mecz U-21: Portugalia - Polska odbędzie się 20 listopada. TRANSMISJA z meczu Portugalia - Polska w TV NA ŻYWO będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Żaden legalny i darmowy STREAM ONLINE nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja z meczu Portugalia - Polska NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!