Grzegorz Krychowiak, Lokomotiw Moskwa

Autor: East News Grzegorz Krychowiak po kolejnym świetnym występie w Lokomotiwie Moskwa

Zobacz piękną asystę Krychowiaka [WIDEO]

2019-09-22 16:51

Lokomotiw Moskwa pokonał Orenburg 3:2 w meczu 10. kolejki rosyjskiej ekstraklasy, a kolejny świetny mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik Lokomotiwu zaliczył asystę przy jednej z bramek i został wybrany najlepszym piłkarzem meczu.

Krychowiak w ostatnim czasie słynął ze strzelania pięknych goli i choć w meczu z Orenburgiem nie trafił do siatki, zrobił ogromne wrażenie na ekspertach i kibicach. Już w 10. minucie meczu Polak dostał podanie na prawą stronę, szybko zorientował się w sytuacji w polu karnym i świetnie dośrodkował do Dmitrija Barinowa. Rosjanin nie zwykł marnować takich sytuacji i skierował piłkę do siatki strzałem głową.

Ostatecznie Lokomotiw wygrał 3:2, a polski pomocnik grał do 68. minuty. Maciej Rybus spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Lokomotiw zajmuje 4. miejsce ze stratą trzech punktów do lidera tabeli - Zenita.