Ania Lewandowska dostała słodkiego buziaka od Klary w bardzo ważnej chwili. Na ten dzień czekało wiele mam

2019-11-14 19:23 KG
Anna Lewandowska
Autor: EastNews Anna Lewandowska

Odkąd Robert Lewandowski swoim golem w Lidze Mistrzów przekazał światu nowinę o spodziewanym kolejnym dziecku, cała Polska kibicuje sławnej parze i z zainteresowaniem śledzi jej losy. Żona jednego z najlepszych napastników na świecie nie próżnuje w ciąży. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z premiery swojej najnowszej książki. Na Instagramie pozuje razem ze swoją córeczką Klarą. Zdjęcie skradło serce fanów!

Anna Lewandowska to wzór do naśladowania dla wielu kobiet na całym świecie. Była karateczka od lat pomaga kobietom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, dobrego samopoczucia i zdrowszego trybu życia. Trenerka nie zwalnia tempa i właśnie na rynku zadebiutowała jej najnowsza książka "Baby by Ann". Tym razem temat dotyczy dzieci i ich zdrowego odżywiania! To kolejny wielki sukces w karierze byłej sportsmenki. Na premierze pozowała ze swoją córeczką Klarą. "Moja mała iskierka, moje małe wsparcie, moja motywacja razem ze mną ❤️" - tak wspólne zdjęcie podpisała Lewandowska. 

Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Premiera książki to szczególny dzień dla wielu kobiet na świecie. Doświadczona pierwszą ciążą Lewandowska z pewnością ma do przekazania swoich fankom wiele pomysłów, które mają związek właśnie z najmłodszymi. Jeszcze w poprzedniej ciąży Ania opracowała serię autorskich ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Jakiś czas temu otworzyła również swój sklep internetowy Baby by Ann, w którym można kupić ciuchy oraz inne akcesoria dla dzieci. Była karateczka swoje projekty intensywnie zaczęła wdrażać w życie po zakończeniu kariery sportowej. Jako mistrzyni karate zdobyła dla Polski wiele medali podczas swojej przygody ze sportem. Parę lat temu ogłosiła koniec kariery sportowej i zaczęła promować swoje pomysły na biznes. 

Najnowsze