Nowe WIDEO z krwawej USTAWKI chuliganów w Brzesku. Widać przerażające szczegóły

Brutalna ustawka chuliganów w Brzesku
Autor: YouTube / Stop Cham Brutalna ustawka chuliganów w Brzesku

W jednym miejscu zebrali się chuligani z pięciu podkarpackich klubów piłkarskich. W okolicach Brzeska, na autostradzie A4 doszło do bijatyki, tzw. ustawki. Pojawiają się kolejne fakty w tej sprawie, a w Internecie opublikowano przerażające wideo, na którym widać pseudokibiców w kominiarkach i machających agresywnie rękami. Ta sprawa budzi ogromne kontrowersje.

Zdarzenie miało miejsce przed tygodniem, 25 lipca. Dopiero teraz wyciekło do wiadomości publicznej w postaci filmu, opublikowanego przez portal stop-cham.pl. Bandyci mieniący się kibicami zdołali tak zorganizować bijatykę, że do dzisiaj nie pojawiły się dowody na to, ze miała miejsce. Na filmiku widać jednak kilku z nich wychodzących na autostradę obok zatrzymanych tam samochodów. Blokuja swobodny przejazd. Twarze mają zakryte kominiarkami lub maskami. Gdy policja pojawiła się na miejscu, powiadomiona przez świadków, bandytów już tam nie było.

Kibole ŁKS-u i Widzewa łamali sobie SZCZĘKI i ręce. Krwawa jatka w centrum Łodzi [WIDEO]

Rozróby dokonali pseudokibice Stali Rzeszów, Resovii, Karpat Krosno, JKS Jarosław i Stali Stalowa Wola. Jeżeli zostaną złapani, czekają ich zarzuty udziału w bójce i spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym.

Uderzyli go tak, że z nosa lała się krew. Piłkarz Widzewa Łódź chce odejść

- Będą skierowane wnioski do sądu o naruszenie przepisów ruchu drogowego, bo zarówno zatrzymywanie się, jak i chodzenie po autostradzie jest zabronione – powiedział rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, mł. insp. Sebsatian Gleń, cytowany przez portal Sportowe Fakty.

Najnowsze