Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE Górnik - Jagiellonia TRANSMISJA ONLINE 13.08.2020

2020-08-13 1:45 CH
Górnik - Jagiellonia TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Górnik - Jagiellonia w TV Na jakim programie Puchar Polski dzisiaj 13.08.2020
Autor: Cyfra Sport Górnik - Jagiellonia TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Górnik - Jagiellonia w TV Na jakim programie Puchar Polski dzisiaj 13.08.2020

Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie oglądać Górnik - Jagiellonia TRANSMISJA ONLINE Na jakim programie Puchar Polski. To największy hit w 1/32 finału Pucharu Polski. Złośliwy los sprawił, że Górnik Zabrze i Jagiellonia Białystok już na tym etapie PP wpadły na siebie i jedna z tych drużyn dzisiaj odpadnie z rozgrywek. Kto będzie górą w tym pierwszym piłkarskim hicie w Polsce po letniej przerwie? Mecz Górnik - Jagiellonia w PP już dzisiaj o godzinie 20.30. 1/32 finału Pucharu Polski: Gdzie obejrzeć Puchar Polski dzisiaj Górnik - Jagiellonia TV TRANSMISJA NA ŻYWO PP Górnik - Jagiellonia LIVE STREAM ONLINE.

Górnik - Jagiellonia STREAM LIVE w INTERNECIE

Mecz Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok już dzisiaj. Goście przystępują do spotkania w Pucharze Polski pod wodzą nowego trenera Bogdana Zająca. - Okres przygotowawczy był krótki, ale nie narzekamy. Plan wykonaliśmy w stu procentach. Teraz przed nami mecz z Górnikiem. Mamy plan na najbliższe spotkanie. Myślę, że Górnik będzie faworytem, gra u siebie, gdzie jest mocny. My jednak jedziemy tam po awans - powiedział trener Bogdan Zając. - Nasz najbliższy rywal już w końcówce poprzedniego sezonu grał na wysokim poziomie i mieli dużą stabilizację. Ponadto trener Brosz odważnie stawia na młodych zawodników, a jak dobrze pamiętamy w rozgrywkach o Puchar Polski na boisku musi przebywać dwóch młodzieżowców, więc ci chłopcy będą mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Twierdza Zabrze jest trudna do zdobycia, co pokazał poprzedni sezon. Nastawiamy się na walkę i chcemy awansować do kolejnej rundy - dodał nowy szkoleniowiec Jagiellonii. Poniżej skład gospodarzy.

Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO

Przed nami mecze w 1/32 finału Pucharu Polski i od razu duży hit. Już na tym etapie prestiżowych rozgrywek Górnik Zabrze wpadł na Jagiellonię Białystok. Jak zaprezentują się te dwie drużyny z Ekstraklasy po urlopach i przerwie w rozgrywkach? Jeden z tych zespołów już dzisiaj znajdzie się za burtą Pucharu Polski. Górnik przystępuje do tej rywalizacji po sporych zmianach kadrowych. Zespół opuścił m.in. Igor Angulo. - Mimo że były tylko dwa tygodnie przygotowań do sezonu to jesteśmy gotowi. Każdy już żyje tym meczem i myślę, że jesteśmy przygotowani psychicznie. Czasu na fizyczne przygotowania było troszkę mniej, ale mamy już swój plan na mecz i każdy wie, co ma robić. Wyjdziemy na boisko i damy z siebie sto procent - mówi w rozmowie z oficjalnym serwisem Górnika Zabrze Adam Ryczkowski, piłkarze gospodarzy. - Szykuje się dobre widowisko. Grają dwie drużyny z Ekstraklasy, więc szykuje się fajny mecz. Od razu przeciwnik z najwyższej półki, więc dla nas jest to fajny sprawdzian i zobaczymy, jak się przygotowaliśmy - dodał Adam Ryczkowski.

Górnik - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Polski

W Jagiellonii Białystok przed nowym sezonem nastąpiły duże zmiany kadrowe. Trenera Iwajło Petewa zastąpił Bogdan Zając, dla którego będzie to pierwsza samodzielna praca w Ekstraklasie.  - Dostał od nas zaufanie i wierzymy, że potwierdzi słuszność tego wyboru - mówi prezes Jagiellonii Cezary Kulesza. - Taka była decyzja, wydaliśmy komunikat i nie chciałbym wracać do tematu. Mamy nowego trenera i na tym się skupiamy. Być może trener Petew powinien dostać więcej czasu niż pół roku. Teraz możemy gdybać, czy było w tym okresie dobrze czy źle, ale czas pokaże, czy podjęliśmy właściwą decyzję. Obawy są zawsze. Ale dajmy popracować trenerowi i zobaczymy jakie będą efekty. Zrobiliśmy wywiad środowiskowy. Spotkaliśmy się w szerszym gronie i po rozmowach z trenerem podjęliśmy decyzję o jego zatrudnieniu. Dostał od nas zaufanie i wierzymy, że potwierdzi słuszność tego wyboru - dodał prezes Cezary Kulesza.

Puchar Polski: Górnik - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok w 1/32 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w czwartek 13 sierpnia. Początek spotkania Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok o godzinie 20.30. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma telewizja Polsat Sport. Transmisja tv na żywo z meczu Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok na antenie Polsatu Sport. Stream online na żywo w usłudze IPLA.

Najnowsze