Korona Kielce - Resovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Korona - Resovia STREAM ONLINE LIVE Korona - Kielce w TV Na jakim programie 28.11.2020

2020-11-28 12:31 CH
Korona Kielce, Jacek Kiełb
Autor: Cyfra Sport Daniel Szelągowski, Jacek Kiełb

Korona - Resovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Korona - Resovia STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Korona - Resovia LIVE STREAM w INTERNECIE. Trwa 14. kolejka piłkarskiej I ligi. Ciekawie powinno być w Kielcach, gdzie Korona, spadkowicz z Ekstraklasy, podejmuje Resovię, beniaminka. Wyżej w tabeli są gospodarze i to oni są faworytem w sobotnim starciu. Czy potwierdzą to na boisku w Kielcach? Gdzie oglądać mecz Korona - Resovia TRANSMISJA TV Na którym kanale Korona - Resovia STREAM LIVE ONLINE 28 listopada 2020.

Korona - Resovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Mecz Korona Kielce - Resovia Rzeszów zostanie rozegrany w ramach 14. kolejki I ligi. Przed sobotnim meczem Korona zajmuje 10. miejsce w tabeli. Goście z Rzeszowa są na 16. pozycji. Korona przystępuje do tego meczu podbudowana wyjazdowym zwycięstwem 1:0 z GKS-em Bełchatów. Sytuacja kadrowa zespołu z Kielc przed meczem z Resovią jest dobra. - Nawet jeśli któryś z piłkarzy ma drobny uraz, to na jego miejsce musi wejść drugi i grać tak samo dobrze albo nawet jeszcze lepiej. Marcel Gąsior ma uraz, jednak liczymy, że szybko do nas wróci. Przemysław Szarek powoli wraca do treningów z drużyną - stwierdził trener Maciej Bartoszek, opiekun Korony Kielce. - Czeka nas kolejny trudny mecz, w którym rywal przyjedzie podwójnie zmotywowany. Najważniejsze jest to, jak my podejdziemy do tego spotkania, jak będziemy funkcjonować jako zespół. Mamy wyjść i walczyć o komplet punktów. Każdy rywal robi wszystko, aby z nami wygrać. Jest to trudny rok oraz sezon. Nikt nie zamierza ułatwiać nam zadania. Musimy zdawać sobie sprawę, że Resovia przyjedzie tutaj po zwycięstwo. Mobilizacja i koncentracja musi być na najwyższym poziomie - dodał Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce.

Korona - Resovia GDZIE OBEJRZEĆ mecz NA ŻYWO

Mecz Korona Kielce - Resovia w 14. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 27 listopada 2020. Początek meczu Korona Kielce - Resovia o godzinie 18. Brak transmisji tv na żywo z meczu Korona - Resovia, ale spotkanie można oglądać online. STREAM LIVE z meczu Korona - Resovia na platformie Ipla.

Najnowsze