Korona - Łęczna TV NA ŻYWO. I liga: Korona - Łęczna STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Korona - Łęczna w TV Na jakim programie 20.09.2020

2020-09-20 2:42 PFK
Maciej Bartoszek
Autor: CyfraSport Maciej Bartoszek

Korona Kielce - Górnik Łęczna STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Korona - Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Korona - Łęczna w TV Na jakim programie mecz Korona - Łęczna STREAM LIVE w INTERNECIE. Zapowiada się ciekawy mecz. Korona to spadkowicz z Ekstraklasy, a Łęczna to beniaminek pierwszej ligi. Oba kluby mają dobry starty na zapleczu Ekstraklasy. Korona w trzech meczach zdobyła pięć punktów, a Górnik ma o oczko więcej i zaległy mecz z Arką Gdynia. Gdzie obejrzeć Korona - Łęczna TV NA ŻYWO Na którym kanale Korona - Łęczna LIVE STREAM ONLINE.

Korona - Łęczna Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Po spadku w Koronie pozostał trener Maciej Bartoszek. Jak ocenia przygotowania do meczy z beniaminkiem pierwszej ligi? - Górnik od dłuższego czasu jest budowany przez tego samego trenera - powiedział szkoleniowiec Korony na oficjalnej stronie klubu. - Są rozpędzeni po awansie z drugiej ligi. Na pewno w niedzielę czeka nas trudna przeprawa. Przed startem sezonu braliśmy pod uwagę różne scenariusze dotyczące tych pierwszych kilku meczów. Najważniejsze jest jednak to, że punktujemy. Mamy swoje cele i będziemy starać się je realizować - stwierdził opiekun kieleckiej drużyny. A co do powiedzenia miał pomocnik Korony Wiktor Długosz: - Górnik Łęczna to wymagający rywal z doświadczonymi zawodnikami w składzie. Mają bardzo solidną obronę na czele z Leandro czy Pawłem Sasinem, ale na pewno się nie przestraszymy i wyjdziemy bojowo nastawieni na ten mecz - przekonywał gracz kielczan w rozmowie z klubowym portalem. Gdzie obejrzeć mecz Korona - Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Korona - Łęczna GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Korona - Łęczna

Mecz Korona Kielce - Górnik Łęczna w 4. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 20 września. Początek spotkania Korona Kielce - Górnik Łęczna o godzinie 12.40. Transmisja z meczu Korona Kielce - Górnik Łęczna w Polsat Sport. Stream online z meczu Korona Kielce - Górnik Łęczna dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze