Lech – Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Stal Mielec dzisiaj w sobotę STREAM ONLINE LIVE Mecz Lech – Stal NA ZYWO w INTERNECIE 1.05 GDZIE OGLĄDAĆ

2021-05-01 16:01 Piotr Mika
Lech Poznań - Stal Mielec
Autor: Cyfra Sport Lech Poznań - Stal Mielec

Lech – Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Stal Mielec dzisiaj w sobotę STREAM ONLINE LIVE Mecz Lech – Stal NA ZYWO w INTERNECIE 1.05 GDZIE OGLĄDAĆ? W ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się u siebie ze Stalą Mielec. „Kolejorz” praktycznie nie walczy już o nic, ale dla Stali każdy mecz do końca sezonu będzie walką o utrzymanie. Aby przedłużyć nadzieję na pozostanie w Ekstraklasie, mielczanie muszą zrobić wszystko, aby pokonać dziś Lecha. Lech Poznań – Stal Mielec dzisiaj 1.05 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Lech – Stal STREAM LIVE ONLINE. PKO BP Ekstraklasa: Lech – Stal GDZIE OGLĄDAĆ?

Lech – Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Stal Mielec dzisiaj w sobotę STREAM LIVE ONLINE.

W końcówce katastrofalnego dla siebie sezonu Lech Poznań walczy już tylko o to, aby kompromitacja była jak najmniejsza. Zwolnienie Dariusza Żurawia i zatrudnienie Macieja Skorży nie przyniosło natychmiastowego efektu i w ostatnich 4 meczach „Kolejorz” tylko raz wygrał, raz zremisował, a dwa spotkania zakończyły się jego porażką. Bolesna była zwłaszcza ta w poprzedniej kolejce, w której Lech przegrał na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wynik tego spotkania nie był dobry także dla Stali Mielec, z którą Lech Poznań zmierzy się w tej kolejce. Kto wie, być może na koniec sezonu okaże się, że to zawodnicy „Kolejorza” przyczynili się znacznie do tego, kto utrzyma się, a kto spadnie w tym roku z Ekstraklasy.

Dla Stali Mielec starcie w Poznaniu może przesądzić o ich pozostaniu w Ekstraklasie. W poprzedniej kolejce mielczanie mieli umiarkowane powody do radości – niespodziewanie wygrali 1:0 z Pogonią Szczecin, przerywając serię czterech meczów bez zwycięstwa. Niestety dla nich, swoje spotkanie wygrało także Podbeskidzie, które jest głównym, obok Stali, kandydatem do spadku w tym sezonie. Będąca na ostatnim miejscu Stal musi więc w dzisiejszym meczu zapunktować, jeśli myśli o wydostaniu się ze strefy spadkowej. O to nie będzie jednak łatwo, bo Lech Poznań, choć nie gra w tym sezonie już o nic, to na pewno nie odpuści dzisiejszego spotkania.

Lech Poznań – Stal Mielec GDZIE OGLĄDAĆ? PKO BP Ekstraklasa: Lech – Stal dzisiaj 1.05 NA JAKIM PROGRAMIE?

Spotkanie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Stalą Mielec odbędzie się w sobotę 1 maja. Start meczu o godzinie 20:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO ze spotkania przeprowadzona zostanie przez stację Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. STREAM LIVE ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie nc+go.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze