64-letnia Monika Olejnik wygląda jak NASTOLATKA. Sekret jej CIAŁA wyszedł na jaw. To jakaś KATORGA

2021-01-14 13:29 jwa
Monika Olejnik
Autor: Instagram / monikaolejnik_official Monika Olejnik

Monika Olejnik wciąż wygląda jak nastolatka! Ciało Moniki Olejnik dla wielu pozostaje zagadką. Kobiety często patrzą z zazdrością na to, jak wygląda obecnie 64-letnia dziennikarka, która nie boi się pokazywać prywatnych sfer życia na Instagramie. Wygląda jednak na to, że poznaliśmy tajemnicę perfekcyjne figury gwiazdy telewizji. Monika Olejnik sama opowiedziała o tym wszystkim!

Monika Olejnik wciąż wygląda jak nastolatka! Ciało 64-letniej dziennikarki TVN24 dla wielu pozostaje tajemnicą. Choć mijają kolejne wiosny, to Monika Olejnik wciąż wygląda kwitnąco, co widać po zdjęciach na jej Instagramie. Jaki jest sekret Moniki Olejnik i jej świetnie wyglądającego ciała? Wygląda na to, że wreszcie go poznaliśmy, a odpowiedź na powyższe pytanie znajdziecie w galerii zdjęć! Jedno jest pewne - Monika Olejnik musi prowadzić życie pełne wyrzeczeń, by zachować wymarzoną figurę, będącą obiektem zazdrości wielu Polek. Jej ciało momentami z pewnością przeżywa katusze, ale zdjęcia pokazują, że czasami warto pocierpieć, by doczekać się piorunujących efektów.

Zobacz: Maryla Rodowicz przypomniała WSTYDLIWY moment Edyty Górniak. Mówili o tym wszyscy, to był istny KOSZMAR

Monika Olejnik pokazuje ciało na Instagramie. Sekret figury 64-letniej dziennikarki

Monika Olejnik to jedna z największych gwiazd telewizji. Od wielu lat widzowie TVN24 zastanawiają się, w jaki sposób udaje się jej zachować tak idealną figurę. Sekret tkwi w sporcie.

Wszystkie szczegóły na temat tajemnicy figury i ciała Moniki Olejnik znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Wiadomo, że o taki efekt nie jest łatwo, ale gwiazda telewizji nie potrzebuje do realizacji celu specjalistycznego sprzętu

Monika Olejnik udowadnia swoim życiem, że wiek jest tylko liczbą i nie trzeba się nim przejmować. Potrzeba do tego mnóstwa samozaparcia, ale wszystko jest możliwe!

Zobacz: Smutna prawda o rodzinie Anny Lewandowskiej. Ojciec ich wszystkich skrzywdził. To potężna TRAUMA

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Najnowsze