Nagła śmierć polskiego piłkarza. Miał jeszcze tyle przed sobą...

2020-02-09 8:17 MaSz
świeczka
Autor: Pixaby/_Alicja_

Smutna wiadomość nadeszła z Mazur. Nie żyje były piłkarz Granicy Kętrzyn, wychowanek tego klubu. Odszedł nagle. Przed tygodniem skończył 53 lata. Miał jeszcze tyle lat życia przed sobą. To kolejna tragedia w tym klubie, która wydarzyła się w ciągu ostatnich dni.

Granica Kętrzyn występuje w czwartej lidze w grupie warmińsko-mazurskiej. Po rundzie jesiennej zajmuje 10. miejsce. O śmierci byłego piłkarza poinformował klub na Facebooku. - Życie nie znosi próżni... Niestety w przeciągu kilku dni spadła na Nas kolejna smutna wiadomość o śmierci byłego piłkarza Granicy. Tym razem z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci wychowanka i zawodnika Granicy z połowy lat 80-tych i i początku 90-tych, Dariusza Dolewskiego. Późniejszego reprezentanta Warmii Olsztyn, Hutnika Warszawa, Orląt Reszel i ŁKS Łomża. Tym bardziej smutnym jest, że Darek odszedł tak nagle i tak wcześnie, bo dopiero tydzień po skończeniu 53 lat... Składamy szczere wyrazy współczucia i kondolencje dla Rodziny. Darek na zawsze zostaniesz w Naszej Pamięci! - napisano w mediach społecznościowych.
Jednak to nie koniec smutnych wiadomości dla osób związanych z drużyną z Kętrzyna. Przed kilkoma dniami zmarł inny były zawodnik Granicy, Walerian Sokołowski.

Najnowsze