Podbeskidzie - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA PKO Ekstraklasa: GDZIE OGLĄDAĆ Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia STREAM ONLINE LIVE. Mecz Podbeskidzie - Cracovia na jakim programie w TV dzisiaj

2020-08-30 13:02 DaO
Rafał Figiel, Podbeskidzie Bielsko-Biała
Autor: Cyfra Sport Rafał Figiel

Podbeskidzie - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ PKO Ekstraklasa Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Cracovia w TV Na jakim programie mecz Podbeskidzie - Cracovia. Beniaminek PKO Ekstraklasy z Bielska-Białej stanie w niedzielne popołudnie przed trudnym zadaniem. Podbeskidzie podejmie bowiem Cracovię, która sezon zaczęła od zwycięstwa z Pogonią. Mecz Podbeskidzie - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Podbeskidzie - Cracovia LIVE STREAM ONLINE.

Podbeskidzie - Cracovia TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać?

Obie drużyny nie maja najlepszych humorów w ostatnich dniach. Podbeskidzie Bielsko-Biała w pierwszej kolejce tego sezonu pojechało na mecz do Zabrza. Górnik okazał się zespołem zdecydowanie lepszym. Gospodarze wygrali 4:2, a gra beniaminka nie napawała optymizmem. Podbeskidzie momentami wyglądało na pogubione i jakby przestraszone. Ale przez tydzień można zmienić sporo w grze zespołu. Nieco mniej czasu na przygotowania miała natomiast Cracovia. Podopieczni Michała Probierza w środku tygodnia, a dokładnie we czwartek gali w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Szwedzkie Malmo było zdecydowanym faworytem rywalizacji i z tej roli się wywiązało. Cracovia przygodę z europejskimi pucharami zakończyła zaledwie na jednym meczu. W lidze jednak Pasy potrafiły pokonać Pogoń Szczecin w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy.

Podbeskidzie - Cracovia STREAM ONLINE. TRANSMISJA w INTERNECIE

Ponadto celem nadrzędnym Cracovii jest opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Przed sezonem krakowski klub został ukarany odjęciem pięciu punktów za korupcję przed laty. - Trzeba być bardzo skutecznym i dobrze zorganizowanym w obronie i w ataku, wykorzystując minusy Cracovii. Chcemy tak zafunkcjonować, by zdobyć bramkę. Kluczem jest jednak skuteczność i nie możemy popełniać błędów jak z Górnikiem - powiedział szkoleniowiec Podbeskidzia przed niedzielnym starciem.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia odbędzie się 30 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Podbeskidzie - Cracovia TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie nc+go. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Najnowsze