Podbeskidzie - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Podbeskidzie - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Podbeskidzie - Radomiak LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-04 22:51 CH
Podbeskidzie Bielsko-Biała, kibice
Autor: CYFRA SPORT

Podbeskidzie - Radomiak STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Podbeskidzie - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Podbeskidzie - Radomiak w TV Na jakim programie mecz Podbeskidzie - Radomiak STREAM LIVE w INTERNECIE. To hit 30. kolejki I ligi, a wynik tego spotkania będzie mieć duży wpływ na rywalizację o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje Radomiaka Radom. Jeżeli "Górale" pokonają czwartych w tabeli gości, wrócą na fotel lidera. Jeżeli wygra Radomiaka, zbliży się do Podbeskidzia na zaledwie 3 punkty. Gdzie obejrzeć Podbeskidzie - Radomiak TV NA ŻYWO Na którym kanale Podbeskidzie - Radomiak LIVE STREAM ONLINE.

Podbeskidzie - Radomiak STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Podbeskidzie - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Sytuacja w tabeli I ligi zrobiła się bardzo interesująca. W sobotę punkty zgubił lider czyli Stal Mielec, która zaledwie zremisowała 1:1 na własnym stadionie z broniącą się przed spadkiem Odrą Opole. Grająca kilka godzin później Warta Poznań, która też walczy o bezpośredni awans, poległa w starciu z Puszczą Niepołomice (1:2). Te zaskakujące wyniki są bardzo korzystne zarówno dla Podbeskidzia Bielsko-Biała jak i Radomiaka Radom. Jeżeli "Górale" pokonają "Zielonych" wrócą na fotel lidera, wyprzedzając Stal Mielec. A Radomiak w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z trzecią w tabeli Wartą Poznań i zbliży się do Podbeskidzia na zaledwie trzy punkty. Stawka tego starcia jest zatem ogromna. Podbeskidzie w ostatniej kolejce zaledwie zremisowało 1:1 z GKS-em Bełchatów, strzelając wyrównującego gola w samej końcówce spotkania. - Nasza drużyna ma charakter i pokazaliśmy to po raz kolejny. W każdym meczu za wszelką cenę chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik i walką do ostatnich minut musimy to udowadniać. W niedzielę gramy już z Radomiakiem i to przed własną publicznością, więc oczywiście naszym celem jest tylko zwycięstwo - mówi przed dzisiejszym meczem Karol Danielak, piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Podbeskidzie - Radomiak TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom w 30. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 5 lipca. Początek spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom na antenie Polsatu Sport. Stream online z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom w usłudze Ipla.

Najnowsze