POŻARŁ 75 hot-dogów w 10 minut i dostał mistrzowski pas. Pochłaniał je jak KOMBAJN! [ZDJĘCIA]

2020-07-05 11:36 pff
Joey Chestnut zjadł 75 hot dogów w 10 minut
Autor: AP Joey Chestnut zjadł 75 hot dogów w 10 minut

Wszystko wyglądało, jak normalne zawody sportowe. Komisja, mierzenie czasu, mistrzowski pas dla najlepszego. Ale nikt nie skakał, nie grał w piłkę, nie biegał. W USA odbyły się mistrzostwa w… jedzeniu hot-dogów. Zawody wygrał Joey Chestnut.

Miłość Amerykanów do fast-foodów znana jest na całym świecie. To właśnie w Stanach Zjednoczonych odbywają się mistrzostwa w szybkości jedzenia hot-dogów. Profesjonaliści pochłaniają kolejne kanapki w astronomicznym tempie.

ZAPOMNIANE zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Wiedzieliście, że na tym pozował? [ZDJĘCIA]

Amerykanin Joey Chestnut startuje w mistrzostwach w jedzeniu hot-dogów od 14 lat i aż 13 razy był czempionem. Podczas tegorocznych zawodów zjadł 75 hot-dogów w 10 minut. Jego średnia wygląda niesamowicie – pożerał 7,5 hot-doga na minutę!

Wybory 2020: Włodzimierz Lubański zdradził, na kogo będzie głosował [WIDEO]

- Hot-dogi były dzisiaj bardzo dobrze przyrządzone. Na początku byłem bardzo szybki i doskonale o tym wiedziałem. Najciężej było mi w szóstej minucie zawodów, ale przełamałem się i ruszyłem dalej. To był szalony rok. Cieszę się, że mogłem pobić rekord – powiedział w wywiadzie dla ESPN Joey Chesnut. Wśród pań najlepsza okazała się Miki Sudo, która zjadła 48,5 hot-doga.

Trenerzy prześladowali zawodniczkę. Sportsmenka popełniła SAMOBÓJSTWO

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze