Kurtley Beale

i

Autor: AP

Specjalista jajowatej piłki molestował kobietę. Koniec kariery australijskiego rugbysty?

2023-01-22 21:48

Ma w dorobku ponad 90 występów w reprezentacji Australii, ale godności reprezentanta nie potrafił zachować w życiu prywatnym. 34-letni gracz rugby Kurtley Beale został aresztowany, a następnie zwolniony za kaucją, pod zarzutem przemocy seksualnej wobec 28-letniej kobiety.

Do haniebnego czynu miało dojść w hotelu Beach Road w Bondi na przedmieściach Sydney. Po aresztowaniu obwiniony usłyszał zarzuty dotykania seksualnego innej osoby bez jej zgody oraz do podżegania innej osoby do dotykania seksualnego i do stosunku płciowego bez zgody pokrzywdzonej. Dowodami w tej sprawie są przechwycone przez prokuraturę dwie rozmowy telefoniczne przeprowadzone przez Beale’a z pokrzywdzoną po zajściu.

Jak poinformowali prawnicy Beale’a – przyznał się on podczas przesłuchania do popełnienia zarzucanych mu czynów i do „niewierności”.

Zwolniony został za kaucją, ale pod surowymi wymogami: każdego dnia od poniedziałku do piątku zgłaszać się na posterunek policji w Waverley, nie kontaktować się z pokrzywdzoną, nie używać narkotyków ani alkoholu i poddawać się pod tym kątem kontroli przez policję oraz oddać paszport. Rozprawa sądowa ma się odbyć 22 marca. Kurtley Beale, z pochodzenia aborygen, reprezentant kraju seniorów od roku 2009, był kandydatem do udziału po raz czwarty w Pucharze Świata w rugby, który w tym roku odbędzie się we Francji.

20/01/2023  MSO  Była gwiazda Barcelony zatrzymana przez policję. Dani Alves usłyszał poważne zarzuty! Aresztują go?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze