Znicz Pruszków - Widzew Łódź .POGROM w Pruszkowie. Widzew przejechał się po Zniczu

2019-11-10 14:57 KG
Widzew Łódź
Autor: CyfraSport Widzew Łódź

Ostatnia kolejka pierwszej rundy sezonu zasadniczego 2 ligi. Mecz Znicza Pruszków z Widzewem Łódź zapowiadał się kapitalnie. Po ostatnim remisie z Resovią Rzeszów, Łodzianie musieli wygrać by być w kontakcie z czołówką w tabeli. Nie zawiedli swoich kibiców i pewnie wygrali w Pruszkowie. Mecz ustawila czerowna kartka na począrtku spotkania.

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 0:6 (0:1)
Radwański (41') Tanżyna (49') Robak k.(59') (85') Wolsztyński (67') Mandiangu (74')

Znicz: Misztal – Bochenek, Baran, Rybak, Rackiewicz (Wrześniewski 46')– Tarnowski, Obst, Noiszewski (Handzlik 67'), Pyrka – Machalski – Zjawiński (Suchanek 80')

Widzew: Pawłowski - Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas (Pięczek 46'), Gutowski (Ameyaw 75'), Poczobut, Możdżeń, Radwański (Mandiangu 60'), Kita (Wolsztyński 64'), Robak.

Nie było to widowisko na poziomie Champions League. W pierwszej połowie oba zespoły próbowały trafić, lecz na próbach się kończyło. Brakowało ostatniego podania. W 25. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Bochenek. Wydawało się, że Widzew wykorzysta przewagę lecz Znicz dzielnie atakował. W końcu w 41.minucie Radwański mocnym strzałem dał prowadzenie gościom. Do przerwy się nic nie zmieniło i to goście schodzili w lepszych humorach do szatni.

Na drugą połowę gospodarze zapomnieli wziąć z szatni błysku, który mieli w pierwszej części spotkania. Goście co rusz dobijali Znicz strzelając kolejne bramki. Trudno powiedzieć coś dobrego o grze drużyny z Pruszkowa po przerwie. Kompletny mecz zagrali goście, bardzo udane zmiany trenera. Piłkarze z ławki wpisiali się na liste strzelców. Bardzo udane spotkanie zagrał Marcin Robak, który dwukrotnie pokonał bramkarza. Gospodarze nie będą dobrze wspominać tego meczu, w drugiej części odliczali minuty do końca spotkania. Goście zdobyli Pruszków gromiąc miejscową drużynę 6:0 i nadal są w czołówce tabeli 2 ligi.

Na żywo

Znicz Pruszków - Widzew Łódź

KONIEC MECZU

Dziękujemy za śledzenia naszej relacji!

90+1

Nic się nie zmieniło. Widzew gromi Znicz i nadal jest w czołówce tabelii 2 ligi. Kompletny mecz gości.

88'

Szymański za Pyrkę.

85'

Kapitalna wrzutka Kosakiewicza i Robak głową!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! 6:0!

83'

Zza pola karnego Wolsztyński! Obok słupka.

80'

Zmiana w Zniczu. Suchanek za Zjawiskiego.

75'

Ameyaw za Gutowskiego.

74'

Rezerwowi strzelają! Mamy 5:0! Bawi się Widzew! Mandiangu strzela bramkę!

72'

66'

Dwie minuty po wejściu na boisko Wolsztński trafia bramkę!!! 4:0!

64'

Zmiana u gości. Wolsztyński za Kitę.

62'

63'

Żółta kartka dla Tanżyny.

60'

Mandiangu za Radwańskiego.

59'

Poszkodowany Robak pewnie wykonał jedenastkę! 3:0 dla Widzewa!

58'

KARNY DLA WIDZEWAA! Faulował Baran

55'

Kita zabawił się z piłką w polu karnym, ale przesadził z dryblingiem. Od bramki Misztal.

52'

Widzew spokojnie rozgrywa.

51'

ALEŻ SZANSA TARNOWSKIEGO!!! Blisko bramki kontaktowej Znicz! Świetnie broni Pawłowski

49'

GOOOOOOOOOL! Mamy 2:0!!! Daniel Tanżyna z bramką!

47'

Uderzenie Gutowskiego, po nodze jednego z widzewiaków obok bramki. Zacznie Misztal.

46'

Od początku drugiej połowy Pięczek za Kordasa. Zmiany również w Zniczu. Wrześniewski za Rackiewicza.

46'

Czas na drugą połowę spotkania. ZACZYNAMY!

45+2

Koniec pierwszej połowy spotkania. Nie jest to porywające spotkanie. Widzew gra w przewadze, lecz nie jest dużo lepszym zespołem. Dzielna postawa gospodarzy.
Zapraszamy na relację po przerwie!

44'

Mogło być 2:0!! Strzał Gutowskiego broni Misztal!!

41'

GOOOOOL! Po rykoszecie piłka trafia do siatki gospodarzy! Strzelał Adam Radwański! 0:1!

38'

Marcin Robak z pretensjami do obrońcy gości. Uważa, że został uderzony. Sędzia nic nie wskazał

37'

Mimo gry w dziesiątkę Znicz odważnie gra i próbuje zagrozić bramce gości.

36'

Kordas wrzucał z lewej strony, z problemami złapał piłkę Misztal.

35'

Pawłowski wyszedł przed pole karne i wybił piłkę na aut.

31'

Sam na prawej stronie był Kosakiewicz i dograł do Robaka. Obrońca na róg.

29'

Wrzutka Kordasa, łapie Misztal.

26'

25'

Marcin Bochenek odesłany do szatni!!! Druga żółta kartka prawego obrońcy Znicza.

24'

ALEŻ BYŁO BLISKO GOLA!!! Radwański HUKNĄŁ obok bramki!

22'

Szybka kontra Znicza. Dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza.

21'

Sfaulowany Kita, rzut wolny dla Widzewa

20'

Dobry odbiór Poczobuta

17'

Tanżyna zgrał do Robaka, ten uderzył w stronę bramki, ale był dobrze blokowany przez obrońcę.

15'

Machalski miał szansę zagrozić bramce Pawłowskiego. Zmarnowana szansa zawodnika Znicza.

13'

Widzew, który zagrał świetny mecz w Pucharze Polski z Legią, jak narazie nie może znaleźć sposobu by zagrozić bramce Znicza.

12'

Po strzale Kity piłkę pewnie łapie bramkarz.

10'

Jak narazie mecz bez historii. Nie ma wyraźnego faworyta

8'

Za faul ukarany Bochenek. Zółty kartonik dla zawodnika

5'

Zawodnik wrócił do gry

4'

Kita leży we własnym polu karnym. Będzie potrzebna pomoc medyczna?

2'

Na skrzydle był Kita, który dograł do Robaka. Ten próbował się odwrócić, ale wybiła obrona.

1'

Zaczynamy spotkanie!

Witamy w relacji z meczu Znicz Pruszków - Widzew Łódź. Początek niedzielnego meczu drugiej ligi zaplanowano na 13:05.