Polska - Tunezja STREAM ONLINE NA ŻYWO Kwalifikacje IO: Polska - Tunezja TRANSMISJA ONLINE Polska - Tunezja STREAM LIVE w INTERNECIE z meczu siatkarzy

2019-08-09 16:20 CH, MŻ
Polska USA TRANSMISJA TV z meczu siatkarzy
Autor: JACEK KOZIOŁ/SUPER EXPRESS Polska USA TRANSMISJA TV z meczu siatkarzy

Polska - Tunezja STREAM ONLINE NA ŻYWO Kwalifikacje IO: Polska - Tunezja STREAM LIVE w INTERNECIE GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Tunezja TRANSMISJA ONLINE ZA DARMO z meczu siatkarzy dzisiaj 9.08.2019. Przed polskimi siatkarzami najważniejszy turniej w 2019 roku. Biało-Czerwoni meczem z Tunezją w Gdańsku rozpoczynają dzisiaj walkę o igrzyska w Tokio. Mecz prawdy czeka nas jednak w sobotę z Francuzami i to spotkanie pewnie zadecyduje o awansie do igrzysk. Najpierw jednak trzeba w piątek ograć Tunezję. Czekamy na pewne zwycięstwo polskich siatkarzy. Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Polska - Tunezja w siatkówce.

Na żywo

Polska - Tunezja

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Tunezja w kwalifikacjach Igrzysk Olimpijskich w siatkówce. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00!

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu kwalifikacyjnego o igrzyska olimpijskie. Polacy zmierzą się z Tunezją!

Na ten turniej czekali wszyscy kibice siatkówki! Na przestrzeni trzech dni rozstrzygnie się, czy Polacy już teraz zdołają wywalczyć sobie awans olimpijski, czy będą musieli szukać szansy w kolejnym turnieju. Wszyscy liczą, że uda się uniknąć dodatkowych nerwów. Tych nie powinno być dzisiaj, bowiem na przeciw Polakom stanie reprezentacja Tunezji.

Biało-czerwoni są o kilka klas lepsi od swoich rywali i każdy inny wynik niż 3:0 będzie małą niespodzianką. To ma być jedynie rozgrzewka przed teoretycznie najważniejszym meczem kwalifikacji. Tym będzie rywalizacja z Francją. Ale jak wiadomo, w sporcie nie można myśleć o przyszłości, a należy skupić się na tym, co tu i teraz. Mamy nadzieję, że tak samo podchodzą do tego Polscy siatkarze.

Za nami hymny obu państw. Gorące przywitanie w hali w Gdańsku! Polacy rozpoczną w składzie: Nowakowski, Konarski, Leon, Drzyzga, Kubiak, Kłos i Zatorski na libero.

Zaczynamy!

3:2

Nerwowy początek z obu stron. Po zepstuej zagrywce Leona w boisko nie trafił także Moalla.

5:3

Potężny atak Kubiaka z lewego ataku. Kapitan uderzył po ciasnym skosie na pojedynczym bloku!

8:6

Bardzo mocny atak Konarskiego.

9:8

Polacy mieli problem ze skończeniem akcji, ale na drugiej piłce po palcach zaatakował Leon.

10:11

Pojedynczy blok Moalli na Kubiaku! Tunezyjczycy przełamali pierwszy stres i zaczęli grać naprawdę nieźle.

12:12

Ależ błąd Kubiaka. Nasz kapitan myślał, że zaatakuje z przechodzącej piłki, ale tę wcześniej odbił rozgrywający rywali. Kubiak nie zatrzymał ręki i uderzył w siatkę.

15:12

Blok Konarskiego! Othmen Miladi nie przedarł się na drugą stronę.

17:13

Dobra akcja Polaków. Podwójna krótka z drugiej linii i Leon po rękach broniących.

20:13

Leon z przechodzącej piłki zdobywa punkt. Dobra zagrywka Kubiaka. Po chwili czapa Konarskiego!

21:13

Jeszcze jeden blok Konarskiego! Tunezja nie może przebić się na drugą stronę!

23:13

Dwa asy serwisowe z rzędu Kubiaka! Co za seria Polaków!

24:14

Błąd serwisowy Jouiniego i mamy piłki setowe!

25:15

Koniec seta! Nowakowski z krótkiej i Polacy na prowadzeniu!

Zaczynamy drugiego seta!

3:2

W niektórych momentach brakuje skutecznego ataku. Uderzenie Leona wyblokowali rywale, ale Polacy postawili punktowy blok.

6:4

Ali nie trafił w boisko po ataku z prawego skrzydła. Tunezyjczycy sprawdzali jeszcze akcję, ale challenge, który chwilę potrwał, potwierdził jedynie pierwszą decyzję sędziów.

7:6

Śliwka obija blok na lewym skrzydle.

9:7

Bieniek skuteczny ze środka.

12:9

W siatkę wpadł Othmen Miladi, ale atak Konarskiego i tak dałby nam punkt. Po chwili as serwisowy Bieńka!

14:11

Rozgrywający Tunezji wystawiał jedną ręką, a na krótką zdążył środkowy. Wcisnął piłkę między siatkę, a polski blok.

16:13

Polacy nie skończyli pierwszego ataku, ale poprawka Śliwki była skuteczna. Heynen wymienił w zasadzie całą szóstkę.

19:16

Krótka Polakom wychodzi dziś bardzo dobrze. Bieniek znów skutecznie.

20:17

Błąd Tunezji i blok Łomacza.

21:18

I raz jeszcze atak ze środka. Tym razem Nowakowski w szósty metr.

22:18

Świetny blok Nowakowskiego!

23:18

Mocne uderzenie Muzaja z prawego ataku w kontrze!

24:19

I raz jeszcze Muzaj. W końcu solidny atak, niemal "gwóźdź"! Piłki setowe.

25:19

Koniec seta! Śliwka wypchnął piłkę po bloku w kontrataku!

Zaczynamy trzeciego seta!

3:2

Śliwka znalazł dziurę w bloku i pewnie uderzył po skosie.

4:5

As serwisowy Mbarekiego.

7:5

Dobra obrona Śliwki, ale Kwolek nie skończył kontrataku. W odpowiedzi Tunezyjczyk zaatakował w... dolną taśmę.

9:6

Kolejny skuteczny blok biało-czerwonych. Othmen zatrzymany.

12:7

Pomału gubią się Tunezyjczycy. Ich libero wystawił piłkę wprost w siatkę.

13:9

Duże zamieszanie zakończone punktem dla Tunezji. Polacy protestowali, że Śliwka zgodnie z przepisami przebił piłkę z drugiej strony boiska, na naszą połowę. Ostatecznie sędziowie podtrzymali decyzję o punkcie dla rywali.

13:11

Ali skutecznie w kontrataku i Tunezja zmniejsza straty.

15:12

Muzaj musiał powtarzać swój atak. Po naszej stronie nie ma dobrego przyjęcia. Ale nasz atakujący zdobywa punkt.

16:13

Świetne uderzenie Szalpuka z lewego ataku.

17:14

Muzaj z drugiej linii po bloku.

19:15

A jeśli atakuje Bieniek można być pewnym, że akcja padnie łupem Polaków. Tak też było i tym razem.

20:16

Tunezja nie skończyła swojego ataku, a Śliwka nadział się na pojedynczy blok.

21:17

Szalpuk z drugiej linii uderzył potężnie, a piłka odbiła się od głowy rywala.

23:17

Dobry wyblok Polaków i Kłos potężnie z krótkiej.

24:18

Błąd Tunezyjczyka na zagrywce i piłki meczowe dla Polski!

25:19

Koniec meczu! I Tunezyjczyk raz jeszcze w siatkę na zagrywce!

Polacy wykonali swój obowiązek i wygrali mecz z Tunezją. Może nie było to zachwycające spotkanie w wykonaniu biało-czerwonych, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Decydujące mecze dopiero przed nami! To wszystko z naszej strony. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Do zobaczenia.

Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE z meczu siatkarzy TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Mecz Polska - Tunezja to pierwsze spotkanie naszych siatkarzy w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Polska ekipa jest w dobrych nastrojach. Podczas spotkania z mediami w hotelu Novotel Marina w Gdańsku kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak zapowiedział, że marzy o wyjeździe na igrzyska i zdobyciu tam medalu. By do tego doszło, Polacy muszą wygrać ze Tunezją, Francją i Słowenią w imprezie kwalifikacyjnej, która od piątku do niedzieli odbywa się w Ergo Arenie. Pierwsza przeszkoda jest zdecydowanie najłatwiejsza. Tunezyjczycy zajmują 22. miejsce w światowym rankingu i nie mogą się pochwalić większymi sukcesami. – Nie powinniśmy bać się Tunezji, jeśli chcemy wygrywać z Francją i Słowenią – przytomnie zauważył Kubiak. – Przy dobrej grze powinniśmy spokojnie sobie poradzić z Tunezją - dodał Kubiak. Wiele wskazuje na to, że kluczem do awansu powinno być sobotnie starcie z Francuzami, oczywiście przy założeniu, że poradzimy sobie dzień później z teoretycznie słabszymi Słoweńcami. – Najważniejszy mecz będzie w sobotę. Mam nadzieję, że w niedziele dokończymy dzieła – przewiduje kapitan kadry, który w ostatnich sprawdzianach towarzyskich, delikatnie mówiąc, nie zachwycał formą. – Nie gram pierwszy rok w siatkówkę, potrafię się przygotować na taki turniej jak zawody w Gdańsku – zapewnia przyjmujący Panasonic Panthers. Jeśli Polacy wywalczą bilet do Tokio, to jedno jest pewne: nie pojadą do Japonii po sam udział w olimpijskich zmaganiach. Kubiak potwierdza: – Dla mnie jako sportowca zawsze najważniejszym celem jest pojechać na igrzyska i odegrać tam istotną rolę. Myślę o zdobyciu medalu, co na razie dwa razy nie było mi dane. Mam nadzieję, że za trzecim podejściem w końcu się uda - powiedział Michał Kubiak.

Polska - Tunezja STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO z meczu siatkarzy

Przed nami najważniejszy turniej siatkarski 2019 roku. Polacy meczem z Tunezją z Gdańsku rozpoczną w piątek walkę o igrzyska w Tokio. – O pewne rzeczy mogę się trochę martwić, ale jesteśmy na właściwym szlaku, na którym trzeba jeszcze postawić ostatni krok – przyznaje selekcjoner Vital Heynen. - Nie czuję niepokoju, ale pewnie przed samymi meczami trochę nerwów się pojawi. Powiedziałbym, że jesteśmy na dobrej drodze, może nie bez zmartwień, ale i bez problemów, z którymi nie potrafilibyśmy sobie poradzić. Moje samopoczucie, jeśli chodzi o stan przygotowań? Neutralne. Przeszliśmy przez okres przygotowawczy bez kontuzji, z przyzwoitymi wynikami. Pracowaliśmy bardzo ciężko w Zakopanem. Zespołowi brakowało świeżości, dlatego zastanawiam się, czy mieliśmy wystarczająco dużo czasu na regenerację po tej harówce na obozie. To typowe problemy, by po ciężkim okresie w odpowiednim momencie dojść do siebie. Dlatego siatkarze dostali po Memoriale Wagnera dwa dni wolnego, a w ostatnich trzech dniach przed kwalifikacjami treningi były lekkie. Obciążenia graczy generalnie są duże, więc staramy się robić wszystko, by je z nich zrzucić przed zawodami - dodał trener Heynen. W jakim składzie zagrają Polacy? Czy Memoriał Wagnera posłużył Heynenowi do tego, by upewnić się, kto powinien grać w pierwszej szóstce? – Nawet dzisiaj nie jestem pewien, kto wyjdzie w podstawowym składzie. Mecze w Krakowie służyły temu, by wszyscy siatkarze spędzili trochę czasu na parkiecie w normalnym spotkaniu. Dotyczyło to może najbardziej Wilfredo Leona, który jest z nami krótko, dopiero od kilku tygodni. Chodziło o to, by jeszcze lepiej zintegrował się z zespołem na boisku, bo do tej pory nie miał na to dość czasu - komentuje trener Vital Heynen.

Polska - Tunezja LIVE STREAM w INTERNECIE mecz siatkarzy TRANSMISJA ONLINE

Mecz Polska - Tunezja siatkarzy w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Tokio zostanie rozegrany w piątek 9 sierpnia sierpnia w Gdańsku. Początek meczu Polska - Tunezja zaplanowano na godzinę 17.00. Transmisja na żywo w telewizji na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE na stronie sport.tvp.pl (ZA DARMO) oraz w usłudze Ipla (PŁATNY). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Tunezja siatkarzy.

Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy TERMINARZ MECZE GODZINY

Piątek o 17.00 Polska – Tunezja
Sobota o 15.00 Polska – Francja
Niedziela o 15.00 Polska – Słowenia

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze