Błachowicz lepszy od Ronaldo. Tak wyglądała stopa Polaka po walce z Brazylijczykiem

2019-11-17 13:39 MaSz
Jan Błachowicz
Autor: EastNews Jan Błachowicz

Jan Błachowicz wykonał zadanie. Tym razem Polak pokonał na punkty (48-47, 48-47, 47-48) Brazylijczyka Ronaldo "Jacare" Souzę na gali UFC Fight Night 164, która odbyła się w Sao Paulo. Telewizyjne kamery zwróciły uwagę na lewą stopę naszego wojownika, która była mocna opuchnięta. Błachowicz uspokoił po walce, że nic złego się z nią nie dzieje.

Błachowicz wygrywając z Brazylijczykiem zanotował ósme zwycięstwo. Już po triumfie został zapytany o stan lewej stopy, która była mocna spuchnięta. Odparł, że wszystko z nią w porządku i zawsze po każdej walce tak po prostu wygląda. Dodał, że za dwa tygodnie też będzie taka sama. Poniżej tak wyglądała spuchnięta stopa Polaka.

"Cieszyński książę" się cieszy, ale jednak eksperci podkreślają, że walka nie należał do widowiskowych. Jednak najważniejsze jest to, że to nasz rodak był górą w tym starciu. Zabawnie przebieg walki podsumował Derek Brunson, znany zawodnik UFC. Na Twitterze napisał żartobliwie, że... "Jan i Jacare uśpili mi dziecko". Na co nasz rodak dodał z klasą "Dla dzieci wszystko".

Wyświetl ten post na Instagramie.
THE VICTORY 💪🇵🇱 #LegendaryPolishPower Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz)
Najnowsze