Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Postawił sprawę jasno

Marcin Najman podjął ostateczną decyzję. Nie widział innej drogi. Ogłosił to publicznie

2022-11-09 13:52

Marcin Najman na sportowej arenie jest już wiele lat. Kilkukrotnie zapowiadał zakończenie kariery, jednak na razie nie zanosi się na to, aby "El Testosteron" miał zawiesić rękawice na kołku. Po porażce z Pawłem Jóźwiakiem na gali Wotore zapowiadał, że nie wyobraża sobie pożegnania ze sportem w takim stylu. Teraz podjął ważną decyzję dotyczącą jego ciała.

Marcin Najman mimo 43 lat na karku ani myśli kończyć sportowej kariery. Ta trwa już od dawna i zawodnik dał się zapamiętać zarówno z tych lepszy, jak i gorszych występów. Ostatnio nie miał szczęścia w pojedynku z Pawłem Jóźwiakiem. "El Testosteron" na gali Wotore przegrał z szefem FEN, Pawłem Jóźwiakiem w zaledwie siedemnaście sekund. Wystarczył jeden cios rywala i Najman został znokautowany.

Najman podjął ważne decyzję. Nie widział innego rozwiązania

Mimo że głosy w sprawie faworyta tego starcia były podzielone, tak błyskawiczna porażka doświadczonego zawodnika zaskoczyła. Sam Najman w rozmowie z "Super Expressem" nie był w stanie tego wyjaśnić. - Nie wiem w ogóle, jak to się mogło wydarzyć - powiedział Najman. Ponadto podkreślił, że po takiej porażce na pewno nie odejdzie ze sportu.

- Na pewno tak nie zakończę, to nie ma dwóch zdań. Tak nie zakończę - zadeklarował. Sam napisał, że poprosił Jóźwiaka o rewanż, na co jego rywal przystał, więc możliwe jest, że niebawem znów zobaczymy takie starcie. Na razie jednak Najman podjął decyzję, która dotyczy i jego ciała i przygotowań do kolejnego starcia w MMA. Zawodnik w mediach społecznościowych obwieścił, że zaczyna zbijać wagę. - Nie ma innej drogi. Redukcja! - czytamy we wpisie Najmana. Być może niebawem zobaczymy "nową" wersję "El Testosterona". Niektórzy fani w komentarzach życzyli Najmanowi powodzenia w realizowaniu planów.

Sonda
Kto wygrałby walkę Marcin Najman - Jacek Murański?
Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce
Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany