Marcin Najman chciał usunąć się w CIEŃ! To mu się jednak nie udało, a winą za to obarcza… media!

2021-02-24 16:50 PM
Marcin Najman, Kuba Wojewódzki
Autor: SE Marcin Najman, Kuba Wojewódzki

Marcin Najman swoim zachowaniem w ostatnich miesiącach przyciągnął uwagę wielu ludzi, którzy do tej pory niezbyt interesowali się byłym bokserem i zawodnikiem MMA. W 2020 roku „El Testosteron” był jednym z najczęściej wyszukiwanych w internecie sportowców w Polsce! Całkiem niedawno odbyła się gala MMA-VIP, na której Najman oficjalnie zakończył swoją karierę. Były bokser za pośrednictwem Twittera stwierdził, że to powinno zmniejszyć zainteresowanie jego osobą i dziwi się, że media wciąż o nim piszą.

Marcin Najman zyskał wiele rozgłosu w sposób, który nie wszystkim przypadł do gustu. Niezwykle głośno o „El Testosteronie” stało się z powodu jego występu na Fame MMA 8, gdzie w nieprzepisowy sposób zaatakował on swojego rywala, za co został później zdyskwalifikowany. Nie bez znaczenia był także wielki konflikt boksera z dziennikarzem Kanału Sportowego, Krzysztofem Stanowskim. W międzyczasie Marcin Najman brał także udział w programach TVP Info jako ekspert w różnych dziedzinach.

Gwiazdor UFC pochwalił się NIECODZIENNYM treningiem. Jeden szczegół przykuł uwagę fana, tego nie mógł się spodziewać

Z tego powodu jego osobą zainteresowały się osoby, które wcześniej raczej nie śledziły kariery „El Testosterona”. Warto wspomnieć, że miało to z pewnością swoje plusy, ponieważ głośny konflikt z Krzysztofem Stanowskim ostatecznie zakończył się bardzo wysoką wpłatą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki licytacji słynnej niebieskiej kurtki Najmana. Wzrost popularności i atmosfera skandalu wokół walki „El Testosterona” z Don Kasjo sprawiła, że ten chciał pożegnać się z kibicami w inny, bardziej wyjątkowy sposób.

Bonus BGC o kolejnej walce na FAME MMA i ZADYMIE na roaście Najmana

Marcin Najman sam zorganizował freak-fightową galę MMA-VIP, na której w pożegnalnej walce zmierzył się z youtuberem „Taxi Złotówą”. „El Testosteron” przegrał, ale raczej nie był zmartwiony tym faktem i ogłosił, że tym razem już naprawdę kończy karierę. Teraz Marcin Najman stwierdził, że jako emerytowany sportowiec, będzie mógł usunąć się w cień. Jest on jednak zawiedziony tym, że media wciąż się o nim rozpisują, czemu wyraz dał na swoim Twitterze.

Suzuki Boxing Night V w Lublinie! Kolejna gala boksu olimpijskiego z udziałem mistrzów Polski

Trudno jednak o to, aby media nie interesowały się Marcien Najmanem, gdy ten… wystąpił w show Kuby Wojewódzkiego! Sam „El Testosteron” zapraszał do jego oglądania i nie może być zdziwiony, że po występie w programie słynnego dziennikarza i publicysty media wciąż są zainteresowane jego osobą.

Mariusz Pudzianowski rzucił wyzwanie jasnowidzowi Jackowskiemu. Przerażająca przepowiednia O SŁOŃCU

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze