Marcin Najman zawalczy na gołe pięści z "Don Kasjo"?! Jest komentarz

2020-03-24 16:10 MSo
Marcin Najman, Piotr Piechowiak
Autor: Instagram Marcin Najman, Piotr Piechowiak

Początek kariery Marcina Najmana w FAME MMA sprawił, że zyskał wielu fanów, którzy dopingują byłego boksera z całego serca. W sobotę 28 marca miało dojść do jego walki z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem - kolejka do kolejnych pojedynków jest długa. Czy 41-latek zawalczy na... gołe pięści z "Don Kasjo"? Jest komentarz głównego zainteresowanego!

Marcin Najman przeżywa drugą sportową młodość. Po wygranej walce z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem, tym razem w Częstochowie miał zmierzyć się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. W tym starciu także był faworytem! Co ciekawe, kolejka do byłego zawodowego boksera ustawia się coraz dłuższa!

Szef FAME MMA: Staramy się utrzymywać lokalizację FAME MMA 6 w tajemnicy

41-letni pięściarz ma kilka propozycji pojedynków, m.in. od olimpijczyka z Rio i uczestnika "Big Brothera", Igora Jakubowskiego czy Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który jest doskonale kojarzony przez kibiców z organizacji FAME MMA. Co ciekawe, ten drugi jest nawet gotowy podjąć wyzwania w formule na... gołe pięści.

Czy takie starcie interesowałoby Najmana? - Jeżeli miałoby dojść do walki mojej z Don Kasjo to tylko i wyłącznie w Fame Mma. Na dziś to organizacja w której czuje się doskonale i nie planuje żadnych innych transferów . Powiem więcej , w organizacji Gromada nie wystąpię nigdy, gdyż nie odpowiada mi skład personalny (pisownia oryginalna - dop. red.) - napisał na swoim Instagramie.

Jedyna organizacja, dla której potencjalnie mógłby zawalczyć oprócz FAME MMA to ich konkurencja FFF. Jest to jednak związane z osobą Macieja Kawulskiego, szefa KSW. - Ma przestrzeni lat miałem sinusoidę relacji, ale myślę, ze nawet jak nie było nam po drodze, to w głębi duszy się zawsze lubiliśmy. Poza tym organizacja FFF potraktowała mnie bardzo godziwe i nie mam najmniejszych uwag co do współpracy z nimi - zaznaczył.

Marcin Najman MASAKRUJE Don Kasjo: Boks czy MMA? I tak ci wpier…!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Moi drodzy, krótkie oświadczenie. Wczoraj wracając z konferencji prasowej, zadzwonił do mnie redaktor z Fighsport.pl , który prowadził transmisje live . Zadał mi pytanie o nową organizacje walk bokserskich na gołe pięści Gromada, a konkretnie o to, że ponoć jest gdzieś anonsowana moja walka z Don Kasjo w tejże organizacji . Do wczoraj nie wiedziałem kto wogóle za tą organizacją stoi. Był u mnie jakiś czas temu na rozmowach jeden z właścicieli Wotore i w pierwszej chwili myślałem, ze to chodzi o nich . Wotore proponowało mi współpracę, ale w tamtym momencie byłem już związany z Fame Mma, wiec skończyło się na kurtuazyjnym lunchyku i oczywiście życzyłem im powodzenia, gdyż z założenia chciałbym aby wszystkim się dobrze wiodło. Dziś już poniekąd zrozumiałem wczorajsze pytanie Tomka z Fighsportu. Otóż ujawnili sie w programie ludzie , którzy za tym projektem stoją i zrobili to w dość osobliwy sposób, podczas dyskusji z potencjalnymi przyszłymi zawodnikami tejże organizacji, a jednym z nich był Don Kasjo, który po raz kolejny mówił o chęci walki ze mną tym razem na gołe pieści . Podsumowując plotki . Jeżeli miałoby dojść do walki mojej z Don Kasjo to tylko i wyłącznie w Fame Mma. Na dziś to organizacja w której czuje się doskonale i nie planuje żadnych innych transferów . Powiem więcej , w organizacji Gromada nie wystąpię nigdy, gdyż nie odpowiada mi skład personalny . Jedyną inną organizacją w której mógłbym jeszcze kiedyś wystąpić , to organizacja FFF i to tylko ze względu na osobę Maćka Kawulskiego. Z którym na przestrzeni lat miałem sinusoidę relacji, ale myśle, ze nawet jak nie było nam po drodze, to w głębi duszy się zawsze lubiliśmy . Poza tym organizacja FFF potraktowała mnie bardzo godziwe i nie mam najmniejszych uwag co do współpracy z nimi. Znalazłem się poza FFF gdyż właściciele Fame Mma okazali sie szybsi i bardziej zdeterminowani. Obiecałem jednak Maćkowi, ze jeżeli kiedyś będę z jakiś powodów poza Fame Mma to będą jedynymi do których mogę wrócić . Choć oczywiście na dzisiaj nic nie wskazuje , abym miał opuścić Fame Mma. Nigdy nie sądziłem, że wiążąc się z Fame Mma spotka mnie jeszcze w sporcie tak Příspěvek sdílený Marcin Najman (@marcin.najman),
Najnowsze