MMA VIP 3 KARTA WALK. MMA VIP 3 KOLEJNOŚĆ WALK. MMA VIP 3 lista walk na MMA VIP 3 kto walczy?

2021-10-29 13:13
Marcin Najman
Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

MMA VIP 3 KARTA WALK. MMA VIP 3 KOLEJNOŚĆ WALK. MMA VIP 3 lista walk na MMA VIP 3 kto walczy? Jeśli ktoś myślał, że Marcin Najman odpuści rywalizację w mieszanych sztukach walki, był w błędzie. Choć "El Testosteron" zapowiadał koniec kariery, doświadczony zawodnik ponownie wróci do klatki. Tym razem na gali MMA VIP 3 zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim znanym jako "Szczena". MMA VIP 3 KARTA WALK. MMA VIP 3 KOLEJNOŚĆ WALK.

MMA VIP 3 kto walczy na MMA VIP 3 KOLEJNOŚĆ WALK

Marcin Najman już kilkakrotnie zapowiadał, że żegna się ze sportami walki. I jak na razie nie potwierdziło się to ani razu, bo "El Testosteron" za każdym razem wracał do rywalizacji. Nie inaczej jest i tym razem. Ostatnio w klatce pojawił się na początku 2021 roku, kiedy to przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem na własnej gali. Najman ponownie wystąpi w roli i zawodnika i organizatora wydarzenia. W najbliższy piątek będzie miała miejsce już trzecia gala organizowana przez wojownika z Częstochowy. MMA VIP 3 od początku budzi wielkie emocje, nie tylko ze względu na pojedynek Marcina Najmana. Na gali zobaczymy bowiem dwa pojedynki, w których kobieta zmierzy się z mężczyzną, co wywołuje dość spore kontrowersje, ale na pewno przyciąga uwagę wielu postronnych kibiców. Chodzi mianowicie o pojedynki Urszuli Siekacz z Piotrem Lisowskim oraz Michała Przebyłowicza z Wiktorią Domżalską.

MMA VIP 3 KARTA WALK. MMA VIP 3 kto walczy na gali Najmana?

Na pewno po gali spotka się to z dość szerokim rozgłosem, ale przecież o to chodzi. Najważniejszą walką piątkowego wieczoru będzie jednak starcie Najmana. "El Testosteron" zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Między panami dochodziło już do spięć podczas niektórych konferencji, wiec można spodziewać, że w klatce będzie wrzało od samego początku.

MMA VIP 3 KARTA WALK:

  • Marcin Najman - Ryszard "Szczena" Dąbrowski
  • Piotr "Mua Boy" Lisowski vs. Ula Siekacz
  • Michał “Wampir’ Pasternak vs. Kornel "Korniko" Zapadka
  • Marek Molak vs. Dariusz "Lew" Kaźmierczuk
  • Piotr "Henio" Szczygiel vs. Kamil Gmosiński
  • Paweł "Scarface" Jendruczko vs. Remi Gruchała
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz vs. Wiktoria Domżalska
  • Maciej "GSP" Gandziarowski vs. Kazik Klimat
  • Damian "Damiano Cygano" Kamowski vs. Daniel "Achtung" Wrześniewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze