MOCNE słowa Mariusza Pudzianowskiego ws. siłowni. Nie pozostawił wątpliwości

2020-10-20 16:38 mc
Mariusz Pudzianowski na siłowni
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski na siłowni

Nowe obostrzenia, które wprowadzono w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem, wywołały burzę. Szczególnie gdy chodzi o siłownie i kluby fitness, które pierwotnie miały być całkowicie zamknięte. Mariusz Pudzianowski nie musiał się tym martwić. W domu ma bowiem własną siłownię. Wystosował mimo tego jasny komunikat, gdyby ktoś wpadł na pomysł, by ją zamknąć.

Obostrzenia związane z siłowniami czy basenami zostały wprowadzone w ostatni czwartek. Pierwotnie wszystkie takie miejsca miały być zamknięte. Z czasem złagodzono ograniczenia, wyłączając z zakazu proadzenia działalności obiekty "działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów", "są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych" i "są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole".

Prosili Joannę Jędrzejczyk o to wielkie poświęcenie. Pozostała nieugięta, sekretna zasada

Mariusz Pudzianowski regularnie trenuje na siłowni. Jest jednak w komfortowej sytuacji, ponieważ ma ją w domu. Może więc ćwiczyć zawsze, gdy ma na to ochotę. "Mi na pewno nikt siłowni i maty nie zamknie!!!" - napisał na Instagramie, publikując wideo, na którym widać jak trenuje.

Anna Lewandowska PROTESTUJE przeciwko zamykaniu siłowni i klubów fitness. Ważne słowa

"Pudzian" w tym roku nie stoczył jeszcze ani jednej walki. Pierwotnie miał być gwiazdą marcowej gali KSW 53. Musiał się jednak wycofać z powodu kontuzji, natomiast później całe wydarzenie w związku z pandemią koronawirusa zostało przełożone. Sam zainteresowany zdradził w mediach społecznościowych, że kolejny pojedynek stoczy najprawdopodobniej w grudniu.

Najnowsze